TworzymyGłos Regionu

reklama

Szymon przyszedł na świat

Czwartek, 28 lipca 2016 o 09:49, aktualizacja Czwartek, 28 lipca 2016 o 10:02, autor: 1
Szymon przyszedł na świat

W minionym tygodniu na oddziale ginekologiczno-położniczym we Wschowie mogło się robić pomału tłoczno. Kolejnym szczęśliwie witanym noworodkiem był Szymon Brychcy.

Co więcej Szymon jest kolejnym już dzieckiem urodzonym we Wschowie 16 lipca, można pokusić o stwierdzenie, że tego dnia oddział ginekologiczno-położniczy był pełen szczęścia. Na pewno dla rodziców i najbliższej rodziny małego Szymona. Co mówi się o osobach o tym imieniu? Zazwyczaj Szymon jest osobą cierpliwą, ale dociekliwie poszukującą odpowiedzi na dręczące go kwestie. Prócz tego ważną cechą Szymonów podobno jest perfekcyjne zorganizowanie. Jeżeli sprawdzi się to o czym pisaliśmy to rodzice muszą przygotować się na nieskończoną liczbę pytań pod tytułem "A dlaczego?" "A jak?", ale myślimy, że takie pytania to sama radość. Serdecznie gratulujemy.

(red.)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~ciocia
28.07.2016 20:39

gratulacje dla rodziców Pauliny i Przemka,, niech Szymon rośnie zdrowy .:)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl