TworzymyGłos Regionu

reklama

Szlichtyngowa wkrótce rozbłyśnie iluminacjami świątecznymi (FOTO)

Środa, 29 listopada 2023 o 15:04, autor: 0
Szlichtyngowa wkrótce rozbłyśnie iluminacjami świątecznymi (FOTO)

W Szlichtyngowej, mimo niskich temperatur, pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej rozpoczęli dziś rano montaż świątecznych iluminacji, zapowiadając wyjątkowy klimat nadchodzących świąt.

Anioły i bombki w 3D rozświetlają miasto

W tym roku mieszkańcy miasta będą mogli cieszyć się z niecodziennych, przestrzennych iluminacji 3D, które wprowadzą ich w magiczny nastrój świąteczny. Głównymi elementami są iluminacje w postaci anioła i bombki, które z pewnością stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Urząd Miasta w blasku świątecznych dekoracji

Na balkonie Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa już częściowo pojawiają się świąteczne dekoracje, w tym żywa choinka przyozdobiona bożonarodzeniowymi łańcuchami świetlnymi. W najbliższych dniach planowane jest również zamontowanie iluminacji świetlnej 2D z napisem „Wesołych Świąt”. Już teraz, przechadzając się wokół rynku, można zauważyć iluminacje 2D w postaci śnieżynek, które dodają uroku lampom. 

Choinka w Parku T. Kościuszki

Park T. Kościuszki zdobi duża, żywa choinka. „Tradycyjnie, jak co roku, w Parku T. Kościuszki stanęła duża, żywa choinka, która już w najbliższą niedzielę podczas wizyty Świętego Mikołaja – na którą Państwa serdecznie zapraszamy – rozbłyśnie tysiącami światełek” - mówią pracownicy magistratu.

Czytaj również: Szlichtyngowa rozświetli choinkę. W planach spotkanie z Mikołajem

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl