TworzymyGłos Regionu

reklama

Szczęsny i Krakowski. Długi weekend czerwcowy w Ośrodku Wypoczynkowym „Wratislavia”

Wtorek, 23 maja 2023 o 11:41, aktualizacja Wtorek, 23 maja 2023 o 11:47, autor: 0
Szczęsny i Krakowski. Długi weekend czerwcowy w Ośrodku Wypoczynkowym „Wratislavia”

W dniach 9-10 czerwca Ośrodek Wypoczynkowy "Wratislavia" w Radzyniu zaprasza miłośników muzyki na wyjątkowy długi weekend. W ramach tego wydarzenia odbędą się koncerty na żywo, na które wystąpią wybitni artyści: Piotr Krakowski i Hubert Szczęsny. To doskonała okazja do spędzenia czasu w pięknych okolicznościach przyrody i delektowania się doskonałą muzyką.

Koncerty na żywo: Piotr Krakowski i Hubert Szczęsny

W ramach długiego weekendu czerwcowego Ośrodek Wypoczynkowy "Wratislavia" przygotował niezapomniane koncerty na żywo. W piątek, 9 czerwca, na scenie pojawi się Piotr Krakowski, a w sobotę, 10 czerwca, wystąpi Hubert Szczęsny. Oba występy zapowiadają się jako obiecująco.

Informacje o Piotrze Krakowskim

Piotr Krakowski to ceniony kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Współpracował z największymi artystami, takimi jak Stanisław Sojka czy Andrzej Grabowski. Jego talent i charakterystyczne tematy muzyczne zdobiły wiele filmów, programów telewizyjnych i reklam. Piotr Krakowski nie tylko spotykał się z muzykami, ale również reżyserami, filmowcami, aktorami i projektantami mody.

Na koncercie artysta zaprezentuje swoją muzykę filmową, jak również utwory z wokalem. Jego unikalne połączenie tłustego bluesa z funkiem, alt-rockiem i elektroniką tworzy niepowtarzalne doznania muzyczne. Teksty piosenek nierzadko kąśliwie opisują mechanizmy współczesnej popkultury oraz relacje społeczne. To koncert, który dostarczy zarówno niezapomnianych dźwięków, jak i intelektualnych wrażeń.

Informacje o Hubercie Szczęsnym

Hubert Szczęsny to utalentowany wokalista, którego występ z pewnością zainteresuje każdego melomana. Jego niezwykła barwa głosu zyskała uznanie nawet takich gwiazd jak Edyta Górniak czy Piasek. Hubert Szczęsny zdobył popularność dzięki udziałowi w programie "The Voice of Poland", gdzie wzbudził zainteresowanie zarówno jurorów, jak i widzów.

Artysta ma na swoim koncie setki koncertów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Reprezentował Polskę podczas International Blues Challenge w Memphis, Tennessee, USA. Jego muzyka jest niezwykle różnorodna i łączy w sobie wpływy bluesa, soulu i folkowej muzyki. Hubert Szczęsny miał okazję dzielić scenę z takimi gwiazdami jak Patrycja Markowska, Ania Dąbrowska, Andrzej Krzywy, zespół Bajm i Feel. W 2019 roku został uznany przez czytelników kwartalnika "Twój Blues" za posiadacza najlepszego bluesowego głosu.

Źródło: OW Wratislavia

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl