TworzymyGłos Regionu

Świętujemy Gminny Dzień Dziecka

Sobota z Jedynką

Sobota, 03 czerwca 2023 o 11:39, aktualizacja Sobota, 03 czerwca 2023 o 12:01, autor: 5
Świętujemy Gminny Dzień Dziecka

Niech Twoich dzieci nie zabraknie na Gminnym Dniu Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie. Sobota z Jedynką to doskonała okazja, aby skosztować wyśmienitych smakołyków, wyskakać się na dmuchańcach i pojeżdzić konno.  To jednak nie wszystkie atrakcje.

Wschowa żyje radością i zabawą dla najmłodszych!

Wschowa - Na sobotę, Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków Maciej Grabianowski zaprosili wszystkie dzieci na niezapomniane święto. Pełen wrażeń dzień, który trwa na terenie szkoły, obfituje w liczne atrakcje, gry, występy artystyczne oraz pyszne smakołyki.

Wszystko, czego dusza dziecka zapragnie!

Organizowane przez Burmistrza i Szkołę Podstawową nr 1 święto dzieci to wyjątkowa okazja, aby wszyscy najmłodsi mieszkańcy Wschowy spędzili czas w radosnej atmosferze. Impreza, która potrwa do godziny 16:00, zapewni mnóstwo rozrywki dla małych odkrywców.

Występy artystyczne dzieci zachwycają publiczność swoim talentem i umiejętnościami. Tańce, śpiewy i występy teatralne tworzą uśmiech na twarzach zarówno najmłodszych, jak i dorosłych widzów.

Dziś, nie zabraknie również okazji do aktywności fizycznej. Organizowane będą różnorodne gry i zabawy sportowe, które zachęcą dzieci do aktywnego udziału i rozwijania swoich umiejętności. Bieganie, skakanie na dmuchańcach i wspólne rywalizowanie to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na młodych sportowców.

Wiele atrakcji dla maluchów i ich rodzin!

Impreza nie byłaby kompletna bez licznych stoisk z rękodziełem. Możliwość zakupu oryginalnych wyrobów lokalnych artystów tworzą niepowtarzalną atmosferę i dają okazję do wspierania lokalnych talentów.

Na święcie nie może zabraknąć pysznych przysmaków! Gorące kiełbaski, grilowana karkówka, zapiekanki, bigos i wiele innych smakołyków czeka na wszystkie dzieciaki. A dla wielbicieli słodyczy przygotowane zostaną również różnorodne słodkie niespodzianki.

Przyjdź i świętuj z nami!

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, razem z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków, serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzinami na to wyjątkowe wydarzenie. Święto Dziecka w Wschowie to czas pełen radości, zabawy

Sobotą z Jedynką trwa do godziny 16-tej. Zapraszamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Anna
03.06.2023 12:38

Wschowianie potrafią się bawić. Jest świetnie.

avatar
~Haha
03.06.2023 18:20

..czy wszystkie dzieci zostały zaproszone...chyba nie do końca...znowu zgrzyt (...)

avatar
~BiS--(Haha)
05.06.2023 08:37

A od kiedy się zaprasza na takie imprezy ???. Co nie masz swoich rodziców by cię mogli zabrać spontanicznie na taka imprezę -Hahahahahahaha

avatar
~Ja
04.06.2023 10:05

Szkoda, że znowu w SP1

avatar
~JA do (Ja)
05.06.2023 08:39

A może szkoda, że nie ma tam tych z tej lokalnej - miejskiej partii co to lubuje sie w pokazówkach ---XYZ!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl