TworzymyGłos Regionu

reklama

Świętuj Dzień Kobiet w powietrzu! CKiR zaprasza na zajęcia Aerial

Poniedziałek, 26 lutego 2024 o 21:21, autor: 7
Świętuj Dzień Kobiet w powietrzu! CKiR zaprasza na zajęcia Aerial

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie przygotowało wyjątkową propozycję z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Wszystkie panie mają szansę wziąć udział w niecodziennych warsztatach Aerial. Organizatorzy obiecują nie tylko profesjonalną opiekę i świetną atmosferę, ale także słodki poczęstunek z kawą.

Czego można się spodziewać?

Warsztaty odbędą się 5, 9 i 12 marca i będą trwały 1,5 godziny. Ekipa CKiR zapewnia, że jest to świetna szansa na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. „To doskonała okazja, aby poczuć się silną i pewną siebie kobietą,” podkreślają organizatorzy.

Jak się zapisać?

Zainteresowane panie mogą zarezerwować miejsce, wysyłając SMS pod numer 669911006, podając imię, nazwisko oraz wybrany dzień warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona do 9 uczestniczek na sesję, co gwarantuje kameralną atmosferę i indywidualne podejście instruktorów.

Miejsce: CKiR we Wschowie, 1 piętro. Koszt udziału to 89 zł od osoby.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
28.02.2024 20:07

Poczytałam o warsztatach Aerial i trzeba przyznać, że są to super zajęcia. Bo która z nas choć trochę, nie chciałaby pobujać w przysłowiowych obłokach? My kobiety, musimy także stąpać twardo po ziemi. I takie "naziemne" dwudniowe obchody naszego święta, też będą miały miejsce. Mianowicie trwają przygotowania do Pierwszego Lubuskiego Dnia Kobiet Powiatu Wschowskiego - początek w Sławie 22 marca - ciąg dalszy w naszej Wschowie następnego dnia. Ale o szczegółach poinformujemy troszeczkę później, bo sprawy organizacyjne jeszcze idą pełną parą. W obydwu dniach wstęp będzie wolny. Już dzisiaj proponuję naszym mieszkankom rezerwację w/w terminów. Bo naprawdę warto! Zapewniam.

avatar
~do UCh-a
28.02.2024 22:33

Znaczy się, że kampanię wyborczą na radną powiatu wschowskiego należy uznać za rozpoczętą? Proszę się pochwalić, któryż to komitet złożył Pani taką propozycję?

avatar
~DO Hi...- "do UCh-a"
28.02.2024 22:59

ALE-ALE-ALE ... byłby to NUMERRRRR, bowiem który to już raz byłby start tej pani w kolejnych wyborach z wynikiem na NIE ?. Za przeproszeniem --- Czy Naszą Wschowę nie stać na młodych, prężnych, nowoczesnych, przedsiębiorczych ....itd. kandydatów na radnych na wagę XXI Wieku ?. Ale mnie ten wpis rozbawił ...!.

avatar
~My kobiety ...
28.02.2024 21:57

Szanowna pani Chudak, czy pani ma nas wszystkie za analfabetki - nie--czytate, nie--pisate ?. Czy pani tu występuje jako samozwańcza rzeczniczka "ARIEL" ?. Pani wybaczy, ale my potrafimy same wyciągać wnioski z tego co czytamy . Żegnam .

avatar
~Urszula Chudak
29.02.2024 08:58

Szanowne Panie "My kobiety". Nie uważam Was ani za analfabetki, ani za te drugie - wręcz przeciwnie! Poczytałam o Aerial [ARIEL jak Pani pisze - to proszek do prania] i bardzo mi się to spodobało, co w komentarzu stwierdziłam. Przy okazji wstępnie poinformowałam też o kolejnej kobiecej odsłonie naszego święta - bardzo ciekawej i nieodpłatnej propozycji. To źle Pani zdaniem? Proszę samej ocenić! Nie, to nie początek kampanii wyborczej, jak mnie kolejny komentator pyta. To ciąg dalszy pracy dla kobiet. Przy okazji z Hanią Knaflewską - Walkowiak już dzisiaj zapraszamy na dwunasty Wschowski Kongres Kobiet 5 października. Przy udziale wysokiej klasy specjalistów, będziemy się zastanawiały "czy lepiej mieć "rację czy relacje"? Bo to często niestety nie idzie w parze.

avatar
~"kordon sanitarny"
29.02.2024 10:28

Jak czytam o kandydatach , ew. propozycjach kandydatów we Wschowie to na tym etapie kojarzy mi się to z określeniem , a la " kordon sanitarny" , klakierów przy lokalnym pisie + psl co to tak się przywiązał do tego lokalnego ugrupowania - czytaj posła M. Asta mając na uwadze ich niby władzę - władzę ponad 8 lat rządzenia w stylu " totalnej, bezwzględnej władzy uwłaszczonej na Mieniu Publicznym " i te ich profity jaki na nich spływały od szczytu tej władzy do lokalnych samorządów prze nich opanowanych !. Teraz jak widać " szczyt tej władzy" się obalił, a Komisje Śledcze ujawniają o nich ten wstyd manipulacji ludźmi ...itd" - i co oni robią w tej kampanii wyborczej " kamuflują się pod płaszczykiem KW" - czyli co ? - dotarł do nich ten wstyd ...?, czy co ....?. Jak jest więc prawda o nich samych ?. Ta kampania nam to obnaży - obnaży nam ich dalszy cynizm, obłudę i fałsz !. Czekamy na nich przy urnach 07.04 !.

avatar
~Adaś
29.02.2024 14:17

Ad.- "kordon sanitarny" - forumowiczu...., daleko mi do wieszczenia co i jak się zdarzy 07.04., za to mogę już powiedzieć, że panująca pasywność, bezpruderyjność polityczna, banalność po co idą do rządzenia tak ich demaskuje, że "mizerność" sama w sobie nabiera koloru wstydu. Ale tak to nie działa u tej Pani, nie u tego Pana....... najważniejszy jest stan posiadania. Jak Pan zauważył, poziom "łańcuszka higienicznego" na poziomie podstawowej administracji państwa jest o innej diecie, białych obrusów nie ma i nie będzie .... kuta blacha i ubite rżysko. To, że PiS "walczy" jest to dla mnie oczywistym, są opozycją i muszą ale żeby PSL z poziomu gmin musiało "sznurkiem" buty wiązać i PiSowi przytupywać to tak sobie myślę, że jest to jednak pełna subordynacja gminnych "kalkulatorów". To nie dociera do p. Kosiniaka-Kamysza, On jest w niewiedzy ? Z poziomu dużych miast nie ma strachu o wynik, z poziomu prowincjonalnych miasteczek wynik może Pana zaskoczyć. Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl