TworzymyGłos Regionu

Święto Babci i Dziadka w Łupicach: przedstawienie i jasełka dla seniorów (FOTO)

Poniedziałek, 23 stycznia 2023 o 14:23, autor: 0 383
Święto Babci i Dziadka w Łupicach: przedstawienie i jasełka dla seniorów (FOTO)

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, ubiegłym tygodniu w Łupicach, miała miejsce ważna uroczystość. Seniorzy, którzy przybyli na wydarzenie, mogli obejrzeć przedstawienie i spędzić miło czas przy ciastku i kawie.

Na wstępie uroczystości, zaproszonych gości powitała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ciosańcu - Bogusława Olszewska. Po niej, na scenie wystąpili mali artyści z Oddziału Przedszkolnego i Zespołu Wychowania Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Ciosańcu - filia w Łupicach. Dzieci zaprezentowały się z wierszem i piosenką, wyrażając swoją wdzięczność i miłość swoim dziadkom.

W związku z terminem uroczystości, który przypadł na okres Świąt Bożego Narodzenia, nie mogło zabraknąć Jasełek. Te wystawiły uczniowie z klas 1-3 Szkoły Filialnej w Łupicach.

Uroczystość ta była ważnym wydarzeniem dla seniorów, którzy mieli okazję spotkać się z młodszym pokoleniem i wspólnie celebrować Dzień Babci i Dziadka. To także okazja dla młodych artystów, aby pokazać swoje umiejętności i wyrazić swoją miłość i szacunek do swoich babć i dziadków.

Źródło: SCKiW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl