TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Światłowód z Internetem, Telewizją i Telefonem we Wschowie

Poniedziałek, 27 marca 2017 o 11:03, aktualizacja Poniedziałek, 27 marca 2017 o 11:02, autor: 0
Światłowód z Internetem, Telewizją i Telefonem we Wschowie

Gniazdko Światłowodowe z Internetem i TV w twoim mieszkaniu

Od kilku tygodni we Wschowie można korzystać ze „stałego łącza” internetowego wykorzystującego technikę światłowodową. Oznacza to, że bezpośrednio do mieszkania Klienta doprowadzony jest światłowód. To pierwsza tego typu Inwestycja w naszym mieście, z której jesteśmy niezwykle dumni. Pozwala ona zachować doskonałe parametry połączenia między dostawcą a odbiorcą Internetu. Nie ma już żadnych dodatkowych barier, które mogłyby ograniczać transfer lub czasy dostępu do serwerów. Sygnał do mieszkania doprowadzony jest przez włókno szklane a dane przesyłane są za pomocą światła. Z prędkością światła. To najnowocześniejsza technologia przesyłania informacji. Najszybsza prędkość przesyłu, niezawodność i odporność na zakłócenia. To wszystko dostępne już teraz we Wschowie.

Dostępny we Wschowie… tzn. gdzie?

To początki. Lokalni operatorzy telekomunikacyjni rozbudowują swoje sieci na dużą skalę. Obecnie z ich usługi mogą korzystać mieszkańcy osiedli: Zwycięstwa oraz Jagiellonów. W drugiej połowie roku inwestycja obejmie osiedle przy ulicy Bocznej. Naszym celem jest sukcesywna rozbudowa sieci, aby dotrzeć w pierwszej kolejności do większych zbiorowisk i sukcesywnie rozszerzać dostęp dla nowych osiedli. O rozwoju sieci i kolejnych podłączonych ulicach będziemy informować na stronie http://wschowa.net.pl/opis-sieci/.

 

Zalety światłowodu w mieszkaniu

Już wiesz, że korzystając z naszego łącza światłowodowego wszystko będzie działać lepiej, bez przerw, spowolnionego transferu bez względu na to, ile komputerów i smartfonów podłączysz do sieci. A konkrety?

-       Film ściągasz w 3 minuty lub szybciej.

-       W każdej grze komputerowej masz niskie czasy dostępu do serwera

-       Pracujesz zdalnie na komputerze w firmie – możesz otrzymać stały adres ip

-       Podglądasz obraz z monitoringu firmy lub mieszkania w jakości HD

-       Cieszysz się najszybszym Internetem w mieście i unikatową Telewizją

-       Nie płacisz dodatkowo za modem i dekoder – wszystko w cenie aktywacji.

 

Jak przebiega instalacja w mieszkaniu i ile kosztuje?

Koszty łączy światłowodowych są duże. Jednak nie jest to problem użytkownika. Wszystko, czego potrzebujesz czyli: okablowanie, gniazdko, modem, router i dekoder telewizyjny otrzymujesz w opłacie aktywacyjnej 19 zł. Instalacja przebiega w taki sposób, aby nie trzeba było planować remontu i sprzątania. Cienki kabel światłowodowy jest wprowadzany z klatki schodowej do mieszkania i w uzgodnionym miejscu zakończony gniazdkiem. Do gniazdka podpięty zostaje router a do routera komputer lub telewizor. Możesz również korzystać z technologii bezprzewodowej wifi. Całość instalacji razem z konfiguracją urządzeń zajmuje około godziny.

 

Już wiem, że mogę mieć również Telewizję

Tak. Każdy nasz Klient otrzymuje  innowacyjną telewizję w pakiecie. Po to, żeby nie musiał instalować dodatkowych anten i urządzeń. Telewizja po prostu jest. 126 kanałów w wersji Komfort, abyś mógł czuć się komfortowo. Tylko u nas otrzymujesz programy w jakości 4K w doskonałej rozdzielczości. To nic, że twój odbiornik telewizyjny nie potrafi jeszcze tego wyświetlić. My już jesteśmy gotowi. Specjalnie dla wschowian emitujemy program  „Ziemia Wschowska” z lokalnymi wiadomościami na kanale 55. Możesz nagrywać programy, których nie zdołałeś oglądnąć.

Ponieważ zgoda w rodzinie to dla nas priorytet, w drugim pokoju zainstalujemy multiroom. Wiadomo, seriale zawsze pokazują wtedy, kiedy jest mecz. A przerywanie programów edukacyjnych nie służy rozwojowi dzieci.

 

Czy coś jeszcze oprócz Internetu i Telewizji?

Oczywiście w komplecie jest jeszcze telefon. Bez problemu przeniesiemy numer telefoniczny do nas, abyś nie musiał płacić za linię telefoniczną u dotychczasowego operatora a za same rozmowy zapłacisz grosze. Zachowujesz swój numer telefonu, aby rodzina i znajomi nie stracili z tobą kontaktu.

Posiadając światłowód, do Internetu możesz wpiąć wiele urządzeń na raz. Swobodnie możesz podłączyć kamerę, aby z telefonu obserwować to, co się dzieje w domu, kiedy cię w nim nie ma. Możesz mieć zdalny dostęp do swojego domowego komputera. Potencjał jaki daje takie stałe łącze jest ogromny. Dziś jeszcze nie jesteśmy w stanie dokładnie określić wszystkich jego zastosowań. Może Twoje dziecko za kilka lat wymyśli kolejne sposoby wykorzystania dla tego medium. Korzystać możemy jednak już dzisiaj.

 

Więcej informacji o usłudze uzyskasz u operatorów na stronie www.mojemedia.net lub pod numerem telefonu 655476555

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl