TworzymyGłos Regionu

Świąteczne widowisko dla dzieci we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 17 listopada 2021 o 13:13, autor: 0 1540
Świąteczne widowisko dla dzieci we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza na widowisko Bożonarodzeniowe "Wigilijna przygoda Św. Mikołaja" dla dzieci i całych rodzin z udziałem Elfów, Pani Zimy oraz całej Mikołajkowej "ekipy". Wydarzenie odbędzie się już 16 grudnia o godz. 16:30 na sali widowiskowej CKiR (ul. Niepodległości 1).  

Centrum Kultury i Rekreacji serdecznie zaprasza na widowisko jednego z najlepszych duetów klaunów cyrkowych The Clown Circus Show "Ruphert and Rico".

W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ruchomą i iluminowaną światłem scenografię, fantastyczne piosenki świąteczne, a także wiele atrakcji, prezentów i niespodzianek dla każdego dziecka! W widowisku każde dziecko otrzymuje w prezencie specjalny medal-kotylion, czapkę Św. Mikołaja, słodycze oraz w czasie przybycia Św. Mikołaja specjalnie przygotowany "słodki prezent-czekoladę", a zapewniamy, że to nie koniec atrakcji!

W czasie widowiska każde dziecko ma wymalowane na super kolorowo-bombkowo włosy, otrzymuje specjalne cyrkowe "zimne ognie"... a w tym dniu pełnym niespodzianek... to nadal nie koniec atrakcji! W czasie widowiska można zobaczyć rewelacyjne deszcze świecących (suchych) baniek mydlanych, deszcze confetti (imitujące opady śniegu), bajkową mikołajkowo-zimową scenografię...

Zapraszamy na koncert Mikołajkowy dla dzieci i rodzin, a wszystko to z rewelacyjną fabułą, fantastycznymi (tematycznymi piosenkami), a także konkursy!!! Zapewniamy, że to jedyne takie widowiska w Polsce. Cena biletu 25 zł od osoby. W cenie wszystkie atrakcje, czapka Mikołaja/Elfa, 3 godziny świetnej zabawy.

Bilety kup na kupbilecik.pl

http://kbq.pl/65769

oraz w sekretariacie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie

 

(CKiR Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl