Sukcesy Ronin Wschowa na mistrzostwach. Zawodnicy Ju-Jitsu i Sumo z medalami!

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 o 21:05, autor: 0

W dniach 8-9 czerwca 2024 roku w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju-Jitsu Sportowym. Zawodnicy Klubu Sportowego Judo i Ju-Jitsu "Ronin" Wschowa zdobyli medale w różnych kategoriach.

Medale dla zawodników Ronin Wschowa

Maciej Cieplak i Bartosz Kujawa zajęli trzecie miejsca w kategorii fighting U-16 odpowiednio w wagach -69 kg i -77 kg. Piotr Grys zdobył złoty medal w kategorii ne-waza no gi U-18 +85 kg oraz brązowy medal w kategorii fighting U-18 +85 kg. Mikołaj Cieplak walczył znakomicie, choć nie stanął na podium.

Sukcesy także w sumo

Również 9 czerwca 2024 roku, w Tyńcu Małym, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Sumo. Maciej Cieplak zdobył srebrny medal w kategorii 75 kg, a Bartosz Kujawa w kategorii 85 kg.

Podziękowania dla wspierających

„Udział w zawodach sportowych był możliwy dzięki Głogowskiemu Klubowi Judo oraz Prezesowi Arkadiuszowi Jurasowi, za co serdecznie dziękujemy” – pisze Arkadiusz Krajewski, trener klubu.