Sukces zawodniczek Zahir Volley Wschowa. Dziewczyny awansowały na Mistrzostwa Polski!

Piątek, 31 maja 2024 o 00:50, autor: 1

W minioną sobotę, 25 maja 2024 roku, Wschowa była gospodarzem mistrzostw województwa lubuskiego w kategorii SINGLE. W rywalizacji wzięło udział ponad 30 zawodniczek z całego województwa, rozgrywając łącznie ponad 160 meczów. Zawody przyniosły spory sukces drużynie Zahir Volley Wschowa, której aż cztery zawodniczki awansowały do ścisłego finału.

Zawodniczki Zahir Volley Wschowa na podium

Trener Jarosław Szwarc z dumą relacjonuje osiągnięcia swoich podopiecznych: „Ostatecznie dwie nasze zawodniczki stanęły na podium. Izabela Woźna zajęła 1 miejsce wygrywając wszystkie mecze, a 3 miejsce zajęła Iga Wójcik. Dziewczyny tym samym awansowały na Mistrzostwa Polski, które pod koniec czerwca odbędą się w Katowicach.”

Teraz przed Izabelą i Igą intensywne przygotowania do nadchodzących mistrzostw Polski w Katowicach. Awans na ten poziom rozgrywek jest dowodem na ich ciężką pracę i determinację.

Zobacz: Kuropka, Szwarc, Romaniuk, Dziełakowski. Poznaj kandydatów na Ambasadora Wschowy (VIDEO)