TworzymyGłos Regionu

reklama

Sukces Oliwera Pilarowskiego na szachowym turnieju we Włoszakowicach (FOTO)

Piątek, 17 lutego 2023 o 16:10, autor: 2
Sukces Oliwera Pilarowskiego na szachowym turnieju we Włoszakowicach (FOTO)

Oliwer Pilarowski zakończył ferie w wielkim stylu. Zawodnik Hetmana Wschowa wygrał kategorię C2 na Zimowym Turnieju Klasyfikacyjnym we Włoszakowicach, gdzie zagrało aż 60 zawodników z Poznania, Kalisza, Szczecina, Goleniowa, Wschowy i Przemętu.

Oliwer wśród swoich rówieśników okazał się najlepszy. Zdobył 6 punktów na 7 możliwych, co dało mu zwycięstwo w kategorii. Co więcej, dzięki temu osiągnięciu, wypełnił jednocześnie normę na IV kategorię Polskiego Związku Szachowego.

Sukces ten nie mógłby być osiągnięty bez ciężkiej pracy i poświęcenia, jakie włożył młody szachista. Gratulujemy młodemu mistrzowi i życzymy mu dalszych sukcesów! Mamy nadzieję, że ten turniej i zdobyte w nim doświadczenia będą dla niego motywacją do dalszej pracy i dalszego rozwoju w tej pięknej grze. Trzymamy kciuki za przyszłe osiągnięcia!

Źródło: hetman.zw.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~kibic
18.02.2023 12:21

Gratulacje!!!

avatar
~Ala
20.02.2023 18:35

Gratulacje, ogromny sukces w tak wymagajacej dyscyplinie. Jestem pełna podziwu, jesteś wzorem do naśladowania dla młodzieży, która większość czasu spędza na graniu. Gratulacje także dla rodziców.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl