TworzymyGłos Regionu

reklama

Studniówka 2023 w I LO we Wschowie (FOTO)

Sobota, 21 stycznia 2023 o 20:56, aktualizacja Niedziela, 22 stycznia 2023 o 19:40, autor: 6
Studniówka 2023 w I LO we Wschowie (FOTO)

Powitana przez radosne oklaski i uśmiechy, młodzież z I LO im. Tomasza Zana we Wschowie wkroczyła do Restauracji Toscania we Włoszakowicach, by celebrować swoją studniówkę. Przed tegorocznymi maturzystami ostatnie 102 dni nauki przed egzaminem dojrzałości.

Dyrektor szkoły, Agata Karolczyk-Kozyra, rozpoczęła uroczystość od przemówienia, w którym podkreśliła jak ważny jest ten dzień dla maturzystów i życzyła im sukcesu w nadchodzących egzaminach. Następnie rozbrzmiał uroczysty polonez, do którego uczniów trzech klas licealnych przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego - Mateusz Nowaczyk, Ewa Nowak oraz Rafał Kulczykowski.

Studniówka to nie tylko okazja do radosnej zabawy, ale również do podsumowania edukacji w liceum. Maturzyści wzruszająco wyrazili swoją wdzięczność wobec swoich wychowawców i rodziców, którzy towarzyszyli im przez cały ten czas.

Impreza potrwa do późnych godzin nocnych, a młodzież będzie tańczyć i bawić się przy muzyce granej przez DJ Adizi. To wyjątkowa noc, która na długo pozostanie w pamięci maturzystów, jako jeden z ostatnich ważnych momentów ich licealnej przygody.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Karina Sz
21.01.2023 21:55

Kochanym uczniom I L.O pragnę podziękować za pamięć , życzliwość,dobre słowo,a także częste odwiedziny w szkolnej szatni.Życzę dużo wytrwałości i szczęścia na dalsze lata kariery zawodowej.Tęsknię...

avatar
~BRAWO!
22.01.2023 10:20

Dla uczniów LO !. Brawo za urok osobisty i skromność bez przesady u dziewcząt !.

avatar
~Rodzic
22.01.2023 21:43

Ubiór uczniów bardzo stosowny, niestety sukienka pewnej nauczycielki, chociaż ładna to nie taką imprezę

avatar
~Do rodzica
23.01.2023 16:49

Zgadza się!!! stój niestosowny dla nauczyciela i tego typu imprezy.

avatar
~Ojciec
23.01.2023 17:52

Jak widać Wschowskie zapsiałe społeczeństwo w osobie nie jaki "Rodzic"..."Do rodzica" i im podobnych nie pasuje to, że nauczycielka może być ładniejsza od uczennic i pozostałych nauczycielek -- typowa Wschowska Dulszczyzna !. Piekna kobieta z tej pani Nauczycieli - więcej takich w naszych szkołach !.

avatar
~DO (Rodzic)
23.01.2023 17:55

A ty co nie widzisz pozostałych uczestniczek tego balu ?. Średniowiecze w tobie zagościło ?. Zazdroś ci oczy i muzg zasłoniła ?!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl