TworzymyGłos Regionu

reklama

Strażacy ze Wschowy pomogli dziewczynie w Sławie.

Leżała na chodniku z urazem głowy!

Czwartek, 09 września 2021 o 10:37, autor: 0
Strażacy ze Wschowy pomogli dziewczynie w Sławie.

Dziewczyna w młodym wieku leżała na chodniku przy drodze wojewódzkiej nr 278 w Sławie na ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego z widocznym urazem głowy - relacjonują druhowie z OSP Sława. Do pomocy ruszyli dwaj funkcjonariusze z JRG Wschowa przejeżdżający przez Sławę. Na tą chwilę nie są znane okoliczności tego zdarzenia.

OSP Sława:

Około godziny 9:00 dwóch funkcjonariuszy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie przejeżdżających przez centrum Sławy zauważyło leżącą na chodniku osobę z widocznym urazem głowy. Strażacy bez chwili zwątpienia zatrzymali się i po rozpoznaniu sytuacji podjeli działania w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej. W międzyczasie jeden z ratowników zawezwał zastęp z Naszej Jednostki w celu wsparcia w prowadzonych działaniach oraz powiadomił resztę służb.

Wspólnymi siłami prowadzono zabezpieczenie osoby poszkodowanej do momentu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu działania prowadziły następujące służby:

- JRG WSCHOWA;

- OSP SŁAWA;

- ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO. 

Źródło/foto: OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl