TworzymyGłos Regionu

Stowarzyszenie Bis zorganizowało Warsztaty Musztry Paradnej (ZDJĘCIA)

Piątek, 29 października 2021 o 10:51, autor: 0 730
Stowarzyszenie Bis zorganizowało Warsztaty Musztry Paradnej (ZDJĘCIA)

Stowarzyszenie Muzyczne "Bis" przeprowadziło warsztaty z musztry paradnej oraz maszerowania. Efektem bezpośrednim zrealizowanego zadania jest podniesienie kwalifikacji muzyków ogniska muzycznego oraz nabór nowych członków.

Młodzież uczestnicząca w projekcie zdobyła doświadczenie poprzez udział w warsztatach, nauczyła się profesjonalnej musztry paradnej i prawidłowego maszerowania, a także pogłębiła umiejętności gry na instrumentach. Efektem realizacja zadania jest również wzrost ilości muzyków ogniska muzycznego, dokonano naboru 5 osób. Efektem bezpośrednim jest również poniesienie kondycji fizycznej dzieci i młodzieży, aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Nabyte podczas warsztatów umiejętności maszerowania, MOD CKiR zaprezentowała podczas Parady Orkiestr w Rychwale oraz na I Wschowskim Pikniku Organizacji Pozarządowych.

(Stowarzyszenie Muzyczne Bis)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl