TworzymyGłos Regionu

Stowarzyszenie Bis zakupiło nowe instrumenty (ZDJĘCIA)

Wtorek, 30 listopada 2021 o 09:29, aktualizacja Wtorek, 30 listopada 2021 o 09:53, autor: 0 922
Stowarzyszenie Bis zakupiło nowe instrumenty (ZDJĘCIA)

Ognisko Muzyczne Stowarzyszenia "Bis", dzięki dofinansowaniu Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych, doposażone zostało w kolejne instrumenty, których wartość przekracza kwotę 5 tys. zł!

ZLOP jako Organizacja Pożytku Publicznego uprawniony jest do zbierania 1% dla Organizacji Pozarządowych. W tym roku wschowskie stowarzyszenie otrzymało 2936,00 zł, reszta środków potrzebnych do zakupu instrumentów to wkład własny Stowarzyszenia "Bis".

Zakupiono następujące instrumenty:

  • Ksylofon TINO 3,5 LAPACHO
  • Sakshorn barytonowy Amati.

Instrumenty zakupione ze środków przekazanych przez ZLOP są odpowiedzią na zainteresowanie młodzieży grą na tych instrumentach - piszą przedstawiciele Stowarzyszenia "Bis". - Te instrumenty wzbogacą brzmienie naszych zespołów i pozwolą naszym muzykom na koncertowanie na jeszcze wyższym poziomie. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazanie nam 1%.

Źródło/foto: Stowarzyszenie Bis

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl