TworzymyGłos Regionu

reklama

Starosta Wschowski uczestniczył w spotkaniu z Ministrem Infrastruktury

Wtorek, 21 marca 2023 o 11:40, aktualizacja Wtorek, 21 marca 2023 o 12:03, autor: 10
Starosta Wschowski uczestniczył w spotkaniu z Ministrem Infrastruktury

W poniedziałek (20 marca) Starosta Wschowski Andrzej Bielawski uczestniczył w spotkaniu z Ministrem Infrastruktury, Andrzejem Adamczykiem. Podczas rozmowy poruszono wiele ważnych kwestii, które bez wątpienia wpłyną na rozwój regionu.

Podczas spotkania podsumowane zostały inwestycje drogowe realizowane w województwie lubuskim ze środków rządowych. Dzięki decyzjom rządu Prawa i Sprawiedliwości województwo lubuskie otrzymało ponad 1,9 mld zł na budowę i remonty dróg.

Jednym z tematów podjętych podczas spotkania była realizacja inwestycji powiatowych, które zostaną dofinansowane z rządowych programów.

Poruszano także kwestie spraw związanych z obwodnicą Wschowy, która jest realizowana w ramach rządowego programu 100 obwodnic.

Tematem rozmów była także konieczność budowy obwodnicy Szlichtyngowy. Po zakończeniu budowy obwodnicy Wschowy i Głogowa powstanie “łącznik” między S3 a S5, co spowoduje zwiększenie się ruchu samochodowego na tym odcinku DK12.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~lansik +
21.03.2023 13:37

Bo to ich i Nas nic nie kosztuje - a jak frajda i samouwielbienie -choo, choo .....!.

avatar
~Kpina
21.03.2023 13:57

A z ramienia jakiej pełnionej funkcji był tam Tomasz Kłosowski? Jako emerytowany policjant? Niedługo strach będzie otworzyć lodówkę bo z niej wyskoczy, a będzie to raczej nieświeży kąsek. Tak parta ciągnie za uszy swojego słabego kandydata w wyborach?

avatar
~FWS
22.03.2023 08:18

Ta partia emerytowanym policjantem robi "zasłonę dymną" dla emerytowanego strażaka kandydata na burmistrza Wschowy.

avatar
~zza winkla
21.03.2023 14:07

Jeśli było to spotkanie merytoryczno-decyzyjne to jaką rolę w tym posiedzeniu pełnił emeryt ? Chyba, że to z charakteru miał być propagandowy mityng polityczny, to ok.

avatar
~TEKLA+
21.03.2023 23:07

A czy ta rada jest nam wstanie powiedzieć co z totalną inflacją ?, co z totalnymi podwyżkami nośników energii, paliw, żywności w tym cebuli i jaj na święta ?. A może to są za bardzo trudne pytania dla was - to wystarczy pokazać je nam na " kartonikach z napisami NIE WIEMY " i puścić to w TiKToku !!!!!. A pro po ; - ten ich emeryt jest nie do zdarcia, prawie jak celebryci z tvp !!!!.

avatar
~@ - rozwój regionu -
21.03.2023 23:21

Po pierwsze; - w czym ten rozwój miałby być widoczny po tych ich ponad siedmiu totalnych latach rządów ? . Po drugie; - w czym się przejawia fachowość emeryta policyjnego w tej ;pogadance ?. Po trzecie ; - kto z tych uczestników potraktował to spotkanie jako delegacje i rozliczył ją ryczałtem na koszt Suwerena ?. Po czwarte ; - w jakiej roli przy tym stole występuje emeryt policyjny ? - sorry ... tylko nie mówcie nam, że może jest w jednoosobowej roli prywatnego ochraniarza, bowiem ciągle go widać na ich fotkach u boku starosty !/?. dziwne - CO ?/!.

avatar
~Hahihihi ...+/++
22.03.2023 07:35

" rozwój regionu" - BEZ udziału Głównych jej Gospodarzy, czyli Panów/ Pań Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów Naszej Lokalnej Społeczności !!!. Sami o sobie i sami dla siebie, a la taki pokaz co my możemy, a tak de facto NIC NIE MOGĄ !. O Nas bez Nas !!!!! - ale nie zapomnieli o swoim emerycie co tak faktycznie TOTALNIE NIC NIE MOŻE !!!!. Nasówa się pytanie ; - komu to jest potrzebne i dla kogo to ma słuzyć taka pokazówka ???. To prawie jak te ich spotkania z udziałem ich prezesa i czołowych polityków-ministrów w grópkach SOMI SOBIE i O SOBIE !!!!.

avatar
~Wschowianin
22.03.2023 21:36

Jak ja się cieszę jak czytam te słodkie komentarze :))))). Czyli kij w mrowisku pomaga aby zwrócić na siebie uwagę :))))). Niestety aby ich przebić to się napocicie :)))))

avatar
~do -"Wschowianin"
23.03.2023 10:44

Bez pracy nie ma kołaczy - ale jak wygrają to i tobie "jęzora" przytną

avatar
~Uwaga...Uwaga//.@.pl
23.03.2023 15:41

Z przecieku: ponoć to wszystko co oni na gwałt i własną radochę wyczyniają w rejonach wsi i miasteczek to ponoć wynika z ich.... "wielkiego planu kampanii wyborczej wg słów , dajcie im parę groszy i obietnice, a oni się będą rodować jak małe dzieci - Oni to znaczy MY !!!!! ...... i coś tam, coś tam w tym temacie " . Po drugie; to mają za cel pozyskiwać na łapu capu w terenie kogo się tylko da !!!! . Jak widać po ostatnich Akcjach przeciwko ich ministrowi rolnictwa - obrzuconego jajami NIE za bardzo im to wychodzi !!!!!. Tylko mają popisówkę przy zamkniętych drzwiach dla swoich !!!!!!. Jak to powyżej !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl