TworzymyGłos Regionu

reklama

Stare Strącze: ruch wahadłowy i utrudnienia do lipca

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 o 21:00, aktualizacja Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 o 22:25, autor: 0
Stare Strącze: ruch wahadłowy i utrudnienia do lipca

Od 6 maja 2024 roku mieszkańcy i przejeżdżający przez Stare Strącze mogą spodziewać się znaczących zmian w organizacji ruchu. Powód? Remont chodnika przy drodze powiatowej 1017F.

Utrudnienia na drodze 1017F

Remont nawierzchni chodnika na drodze powiatowej 1017F w miejscowości Stare Strącze to projekt obejmujący ponad kilometrowy odcinek od km 0+050 do km 1+190. Zajęte zostaną fragmenty chodnika oraz części jezdni w terenie zabudowanym, co wymusi wprowadzenie tymczasowych zmian w przepływie ruchu.

Wprowadzenie ruchu wahadłowego

W związku z remontem, od początku maja wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, co oznacza, że pojazdy będą mogły poruszać się na przemian jednym pasem jezdni. Ta zmiana organizacji ruchu będzie miała duży wpływ na codzienne dojazdy, szczególnie dla mieszkańców Starego Strącza oraz okolicznych miejscowości, w tym kierunku do Lipinek.

Planowane zakończenie prac przewidziane jest na lipiec 2024 roku. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na oznakowanych fragmentach drogi oraz stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Zobacz: Powiat Wschowski wyremontuje chodnik w Starym Strączu. Właśnie podpisano umowę

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl