TworzymyGłos Regionu

reklama

Stanisława Celińska wystąpi w Sławie (ZAPOWIEDŹ)

Sobota, 18 lutego 2023 o 15:39, autor: 0
Stanisława Celińska wystąpi w Sławie (ZAPOWIEDŹ)

W Sławie już wkrótce odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie, na które serdecznie zapraszają Burmistrz miasta, Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Proboszcz Parafii pw. Św. Michała Archanioła. Tym razem na scenie pojawi się wybitna aktorka i piosenkarka, Stanisława Celińska, wraz ze swoim zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Stanisława Celińska to artystka, która już od dawna cieszy się uznaniem i sympatią polskiej publiczności. W ostatnich latach dała się poznać jako równie wybitna i doceniana piosenkarka, a jej koncerty przyciągają tłumy fanów w każdym wieku. Jej wyjątkowe emocjonalne interpretacje, empatia i charyzma powodują, że widownia jest w stanie w pełni przeżyć każdą z jej piosenek.

Podczas koncertu w Sławie, Stanisława Celińska wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko zaprezentuje materiał, który jest kompilacją ze wszystkich dotychczasowych płyt: „Atramentowej”, „Malinowej”, „Jesienna” oraz najnowszej „Przytul”. Oznacza to, że fani będą mieli okazję usłyszeć największe hity artystki, ale także poznać jej najnowsze dzieła.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko zarezerwować sobie czas na wieczór z muzyką w wykonaniu Stanisławy Celińskiej. Koncert odbędzie się 26 lutego o godz. 19:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie.

Źródło: SCKiW

Foto: Musicom

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl