TworzymyGłos Regionu

reklama

Sprawca włamania ustalony

Piątek, 11 lutego 2022 o 19:15, autor: 1
Sprawca włamania ustalony

Za kradzież z włamaniem odpowie 25-letni mieszkaniec gminy Sława. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież sprzętu wędkarskiego. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na kwotę około 800 zł. 25-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał.

9 lutego w godzinach wieczornych w jednym ze sklepów zoologicznych w gminie Sława doszło do włamania. Łupem sprawcy padł sprzęt wędkarski o wartości około 800 zł.

Dzielnicowy gminy Sława dzięki dobremu rozpoznaniu wytypował sprawcę kradzieży. Dalsze ustalenia policjantów kryminalnych pozwoliły na zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem, którym okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Sława. Pomocny w rozwikłaniu sprawy okazał się również miejski monitoring.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Skradziony sprzęt został odzyskany i wrócił do właściciela.

 

mł. asp. Wioleta Dąbska

KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Bravo
11.02.2022 20:30

Super Gratulacje!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl