TworzymyGłos Regionu

Spotkanie z Zastępcą Dyrektora Generalnego KOWR

Piątek, 04 listopada 2022 o 15:17, autor: 4 717
Spotkanie z Zastępcą Dyrektora Generalnego KOWR

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta i Gminy Szlichtyngowa odbyło się spotkanie Burmistrz Jolanty Wielgus z Zastępcą Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie a także radną Sejmiku Województwa Lubuskiego Panią Małgorzatą Gośniowską-Kola.

Głównym tematem było omówienie spraw związanych z zasadami przejmowania nieruchomości z zasobów KOWR. Było też okazją do przedstawienia inwestycji obecnie realizowanych na terenie Gminy Szlichtyngowa oraz tych planowanych do przeprowadzenia.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta i Gminy Jolanta Wielgus podziękowała Pani Małgorzacie Gośniowskiej-Kola za bardzo dobrą i owocną współpracę, a także udzielane wsparcie.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wow+!
04.11.2022 21:24

Niesamowiteeeeeee jakie owocne spotkanie, godne nagłośnienia w mediach . Czy ktoś widział, czy ktoś słyszał o jakie inwestycje chodzi ????> ... A co z pieniędzmi dla rolnictwa i ich potrzeb gospodarczych jakie się należą nam z UE ?????. Czy w tej kwestii też była owocna rozmowa ?????.

avatar
~Psia-psiułka+
05.11.2022 07:09

Takie sobie pogaduszki, a la jak spotkanie poniżej panów z wojewodą !. W stylu przygotowań do kampanii wyborczej - nie ważne co o nas powiedzą, aby jak najwięcej nas było..... jak najwięcej w mediach ..taktak..taktak ...do wyborów ....!!!!!

avatar
~SENIOR*
05.11.2022 07:57

Odp. na fotkę : - "KUMOSZKI +" !, tyle i aż tyle jest to warte materialnie i formalnie. A może ta pani - panie powiedzą nam cos na temat ; Totalnej Drożyzny Żywności?, Totalnego Zadłużenia Naszego Kraju i Gospodarki?, Braku Naszych Pieniędzy z UE na PKO ?. , itd., itd. .. a może coś o finansowaniu pisowskich kandydatów w kampanii wyborczej z funduszu Suwerena ( Spółek Skarbu Państwa) ?. To takie proste ....!.

avatar
~mieszkaniec
07.11.2022 11:08

A może by pani burmistrz poinformowała, że w związku z tym iż otrzymała duze wsparcie finansowe, wystąpi do rady, o obniżenie podatków z uwagi na inflację i drożyznę, gdyż mamy najwyższe podatki w powiecie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl