TworzymyGłos Regionu

reklama

Spotkanie z Arturem Barcisiem w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wschowa

Sobota, 02 września 2023 o 18:38, aktualizacja Sobota, 02 września 2023 o 18:58, autor: 0
Spotkanie z Arturem Barcisiem w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wschowa

Na malowniczym dziedzińcu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Wschowa odbyło się niezwykłe spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiego kina i telewizji – Arturem Barcisiem. Artysta, pełen ciepła i pasji, otworzył przed zgromadzonymi drzwi do swojego twórczego świata, pełnego anegdot i przeżyć.  

Artur Barciś – postać wszechstronna

Artur Barciś to nie tylko aktor. Jego talent wciąż odkrywa przed nami nowe twarze. Barciś zdobył uznanie nie tylko jako aktor, ale także jako reżyser i scenarzysta. Jego prace, niezależnie od formy, zawsze cechują się głębią, wrażliwością i autentycznością i takie właśnie było spotkanie we Wschowie.

Narodowe Czytanie z udziałem artysty

Nim jednak rozpoczęło się spotkanie autorskie, Barciś uczestniczył jako gość specjalny w Narodowym Czytaniu. Aktor, wraz z innymi, czytał fragmenty „Nam Niemnem” Elizy Orzeszkowej.

Z filmowej i telewizyjnej pamięci Polaków

Wielu z nas z sentymentem wspomina program "Okienko Pankracego", który kierowany był do młodszej widowni, a w którym Artur Barciś odegrał kluczową rolę. Jednak to tylko jedno z wielu miejsc, w których artysta pozostawił trwały ślad. Wielbiciele seriali z pewnością doskonale pamiętają jego role w:

  • "Ranczo"
  • "Miodowe lata"
  • "Siedem życzeń"
  • "Pan na Żuławach"
  • "Zmiennicy"

Warto zaznaczyć, że to jedynie fragmenty bogatej kariery Barcisia, o której opowiadał podczas spotkania.

Artur Barciś – artysta bliski ludziom

Podczas spotkania z publicznością, Barciś nie tylko dzielił się swoimi doświadczeniami i anegdotami z planu filmowego, ale także chętnie odpowiadał na pytania. Jego otwartość i serdeczność sprawiły, że spotkanie to na długo pozostanie w pamięci uczestników. Każdy chętny mógł zamienić z aktorem kilka słów, zrobić wspólne zdjęcie i otrzymać dedykację.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl