TworzymyGłos Regionu

Spotkanie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

Środa, 15 czerwca 2022 o 06:53, autor: 1 1114
Spotkanie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

W poniedziałek (13 czerwca) odbyło się spotkanie przedstawicieli służb ratowniczych, porządkowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na terenie powiatu wschowskiego. Sezon letni 2022, imprezy masowe, monitorowanie bezpieczeństwa na wodach były tematami przewodnimi spotkania.  

Sezon letni 2022, zbliżające się wakacje, fala turystów odwiedzających nasz przyjeziorny rejon, zaplanowane na wielką skalę imprezy masowe to najbliższe priorytety wschowskiej Policji. Ubiegłe sezony letnie można śmiało uznać za udane pod kątem szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Udało się to też dzięki ścisłej i wzorcowo układającej się współpracy wschowskiej Policji i wszystkich służb ratowniczych. W poniedziałek (13 czerwca) gościliśmy przedstawicieli straży pożarnej w tym również OSP, nadleśnictw, straży miejskich, straży rybackiej, ratownictwa wodnego.

Omówiono zbliżający się sezon letni 2022, przedstawiono wzajemne oczekiwania oraz strategię działania. Zaproszeni goście wymienili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Było to pierwsze w tym roku spotkanie służb ratowniczych, które zapoczątkowało kolejne spotkania.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
15.06.2022 20:44

Poco stoi strażnik miejski przy rondzie koło szkoły muzycznej skoro ma ręce złożone ja by był na spacerze .Robi się duży korek w godzinach szczytu s on nic tylko stoi i nic nie pomaga dzieciom wracającym lub idących do szkoły . Zamiast zebrać grupę dzieci i wspólnie je przeprowadzić to się patrzy i niewidzi problemu.Gdy niema strażnika ruch odbywa się sprawniej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl