TworzymyGłos Regionu

Spotkanie noworoczne Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Wschowie

Wtorek, 11 stycznia 2022 o 18:22, aktualizacja Środa, 12 stycznia 2022 o 09:27, autor: 2 3136
Spotkanie noworoczne Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Wschowie

W restauracji Fin De Siecle w Szlichtyngowej odbyło się noworoczne spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Seniorzy spotkali się w takiej formie po dwuletniej przerwie. Słuchaczy i zaproszonych gości przywitała przewodnicząca UTW - Lucyna Omieczyńska. Spotkanie było okazją złożenia życzeń i wręczenia prezentów. Głos zabrali m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak, Starosta Wschowski Andrzej Bielawski oraz Przemysław Wojciech reprezentujący Dyrektora Muzeum Ziemi Wschowskiej.

Uroczystość uświetnił występ chóru "Kantylena" działającego przy UTW. Przeczytaj również: Patriotycznie i świątecznie - występy chóru "Kantylena"

W spotkaniu udział wzięli  m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak, Starosta Wschowski Andrzej Bielawski, Przewodnicząca Rady Miejskiej we Wschowie Hanna Knaflewska-Walkowiak, Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie Piotr Kokorniak, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie Małgorzata Kordek, Dyrektor Domu Dziecka we Wschowie Barbara Tlałka, Przemysław Wojciech z Muzeum Ziemi Wschowskiej, Pełnomocnik Burmistrza ds. seniorów Jolanta Awsiukiewicz, Przewodnicząca Lubuskiej Rady Seniorów Urszula Chudak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~MASECZKI
14.01.2022 13:36

Aktualny Starosta, Burmistrz,,,,,, były Burmistrz i były policjant i jak widać żaden z nich nie przestrzega zakazów i nakazów Covidowych !!!!!. Tak się w Polsce ludzie zakażają !!!!!. Klasyka TOTALNEGO NICHLUJSTWA i NIEPRZESTRZEGANIA PRAWA !!!!!!. A ludzie setkami umierają !!!!!!!

avatar
~U.. III.. W..
14.01.2022 15:24

I TO MAJĄ BYĆ LUDZIE tzw. ""Trzeciego Wieku"".... ?. ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI za WŁASNE i CUDZE ŻYCIE !!!!. Ciekawe co teraz pani od komentarzy ( UCH) na ten temat napisze ???.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl