TworzymyGłos Regionu

Spotkanie autorskie z Jerzym Bralczykiem we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 16 lutego 2023 o 15:46, autor: 1

Biblioteka Publiczna we Wschowie serdecznie zaprasza na spotkanie z Jerzym Bralczykiem, które odbędzie się w sobotę, 25 lutego 2023 r., godz.13:00, siedziba Biblioteki, Plac Farny 3. Wstęp wolny.

Jerzy Bralczyk to znany polski językoznawca, profesor nauk humanistycznychpolonista specjalizujący się w języku mediówreklamy i polityki. Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu SWPS. Jerzy Bralczyk to także popularyzator wiedzy o języku. Zabierał głos za pośrednictwem różnych mediów: prasy, radia, telewizji oraz swojego bloga. Jest autorem licznych książek o tematyce językoznawczej.


Profesor Bralczyk odznaczony został Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2013 otrzymał Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

(Biblioteka Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Adam
16.02.2023 18:12

Super!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl