TworzymyGłos Regionu

reklama

Spotkanie autorskie z dr Joanną Ławicką na temat książki „Jarzmo. Spektrum przemocy”

Wtorek, 18 kwietnia 2023 o 09:45, aktualizacja Wtorek, 18 kwietnia 2023 o 12:45, autor: 0
Spotkanie autorskie z dr Joanną Ławicką na temat książki „Jarzmo. Spektrum przemocy”

Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu” we współpracy z dyrekcją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie oraz dyrekcją I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z dr Joanną Ławicką. Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku o godzinie 15:30 w auli I Liceum Ogólnokształcącego we Wschowie. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Dr Joanna Ławicka jest pedagogiem specjalnym oraz doktorem nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Jest autorką wielu książek, w tym "Nie jestem kosmitą. Mam zespół Aspergera", "Człowiek w spektrum autyzmu", "Podręcznik pedagogiki empatycznej" oraz "Jarzmo. Spektrum przemocy". Przez dwadzieścia lat pracuje na rzecz inkluzji i wzmocnienia sytuacji społecznej osób w spektrum autyzmu, współpracując z jednostkami z sektora NGO, medycznymi, naukowymi i medialnymi w Polsce i za granicą. Jest również konsultantką Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej oraz prowadzi pierwszy w Europie Program Leczenia Traum i opieki nad zdrowiem psychicznym osób w spektrum autyzmu.

Spotkanie autorskie z dr Joanną Ławicką dotyczyć będzie jej najnowszej książki "Jarzmo. Spektrum przemocy". Książka ta zajmuje się problematyką manipulacji oraz przemocy, a choć problematyka spektrum autyzmu zostaje poruszona, to nie jest ona kluczowym zagadnieniem.

Poza spotkaniem autorskim, o godzinie 14:00 w tym samym miejscu odbędą się również warsztaty dla rodziców dzieci w spektrum pt. "O sile lęku, potrzebach i poczuciu bezpieczeństwa". Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty można uzyskać u p. Jolanty pod numerem telefonu 507 950 203.

Źródło: Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl