TworzymyGłos Regionu

reklama

Sportowe emocje w SP3. Turniej „Graj z Trójką” (FOTO)

Czwartek, 06 czerwca 2024 o 03:30, autor: 0
Sportowe emocje w SP3. Turniej „Graj z Trójką” (FOTO)

3 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie uczestniczyli w turnieju „Graj z Trójką”. Wydarzenie, zorganizowane przez Stowarzyszenie na rzecz edukacji „Nasza szkoła”, przyciągnęło wielu uczestników i gości. Rywalizacja toczyła się na kompleksie boisk przy szkole. Uczniowie startowali w konkurencjach takich jak wyścigi rzędów, gra w „zbijaka”, przeciąganie liny i mecz piłki nożnej. Starsi uczniowie sprawdzali swoje umiejętności w laserowym paintballu, a młodsi bawili się na dmuchańcach.

Atrakcje i wsparcie lokalnych służb

W trakcie turnieju uczestnicy mogli skosztować kiełbasek z grilla, lemoniady, muffinek i chrupek, odpoczywając w strefie wypoczynku. Obecność policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie i strażaków z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej była dodatkową atrakcją. Uczniowie mogli obejrzeć wnętrze radiowozu i wozów strażackich, a dziewczęta z zespołu cheerleaders Flash Wschowa wystąpiły na oficjalnym rozpoczęciu imprezy.

Integracja i zdrowa rywalizacja

Pani Anna Wiśniewska, Dyrektor Biura Oświaty i Spraw Społecznych, złożyła życzenia z okazji Dnia Dziecka i wręczyła sprzęt sportowy. Turniej „Graj z Trójką” był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji szkolnej społeczności. Zadanie publiczne „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej Graj z Trójką” zostało współfinansowane ze środków Gminy Wschowa.

Źródło: SP3 we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl