TworzymyGłos Regionu

reklama

Spółka Komunalna we Wschowie uruchomiła numer interwencyjny

Środa, 04 stycznia 2023 o 11:19, autor: 1
Spółka Komunalna we Wschowie uruchomiła numer interwencyjny

Sprawy związane z prządkiem i czystością Wschowy można od początku stycznia 2023 r. zgłaszać na specjalny numer interwencyjny utworzony przez Spółkę Komunalną.

Od 2 stycznia funkcjonuje numer 605 055 029, który uruchomiony został, aby zgłaszać wszelkie nieprawidłowości związane z czystością i estetyką Wschowy.

Numer ten jest obsługiwany przez pracowników Spółki Komunalnej w godzinach od 7:00 do 15:00. Po godzinach pracy oraz w weekendy i święta zgłoszenia będą nagrywane i rozpatrywane w następnym dniu roboczym.

Należy pamiętać, że kompetencje Spółki obejmują jedynie sprawy związane z porządkiem i czystością na terenie Wschowy.

W przypadku zgłoszeń dotyczących innych spraw będą one przekazywane przez naszą spółkę do odpowiednich instytucji.
Osoby zgłaszające problemy otrzymają informacje zwrotne o przyjęciu zgłoszenia oraz o nadaniu sprawy do realizacji. Ta opcja wymaga podania swojego numeru telefonu lub adresu e-mail podczas zgłaszania problemu.

Jednocześnie zgłaszający proszeni są o rozsądne i odpowiedzialne korzystanie z tej formy kontaktu. W razie awarii wodociągów i kanalizacji nadal obowiązuje numer alarmowy +48 603 183 693.

Źródło: Spółka Komunalna Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ja
06.01.2023 09:15

Może w końcu by się wzięli za tych co nie płacą za śmieci i wrzucają do cudzych koszy chamy

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl