TworzymyGłos Regionu

reklama

Spektakl „Jak nie kochać jesieni".

Wystąpi zespół Sedno

Wtorek, 23 listopada 2021 o 09:33, autor: 1
Spektakl „Jak nie kochać jesieni

Serdecznie zapraszamy na spektakl, który odbędzie się w środę 24 listopada br. o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej we Wschowie, Plac Farny 3.

„Jak nie kochać jesieni", to kolejna propozycja Zespołu „Sedno” działającego przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, wykorzystującego w swojej działalności różne środki wyrazu - poezję, taniec, piosenkę, które są świetnymi nośnikami treści.

Są też gwarancją przeżycia wielu przyjemnych emocji. Zespół „Sedno” pragnie rozbudzać wrażliwość, dostrzegać drobiazgi, prowokować do zatrzymywania się i refleksji.

Członkowie zespołu są młodzi duchem i nie tylko, mają pomysł na siebie i zamiłowanie do tego co robią. Lubią dawać radość Innym.

(Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
25.11.2021 10:09

Pani Reżyser poprosiła nas o potraktowanie występu jako całości i nie nagradzanie brawami poszczególnych jego części. Nie ukrywam, iż kilkakrotnie ręce same składały się do braw... ale wytrzymałam. O nie klaskanie prosiła - o nasze przemyślenia w trakcie - już nie. I dlatego nieodparcie myślałam "jak nie kochać zespołu Sedno"? Ci którzy wczoraj byli w bibliotece, jestem pewna, że myśleli tak samo.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl