TworzymyGłos Regionu

Spektakl „Eliksir Miłości“.

Artyści Teatru Wielkiego wystąpią we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 07 października 2022 o 10:59, aktualizacja Piątek, 07 października 2022 o 11:10, autor: 0
Spektakl „Eliksir Miłości“.

Artyści Teatru Wielkiego w Poznaniu wystąpią w sobotę (8 października) w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, ul. Niepodległości 1. Spektalk muzyczny pt. „Eliksir Miłości“ w wykonaniu Poznańskiego Chóru Projektowego rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp wolny.  

„Eliksir Miłości“ to muzyczna-kryminalna komedia, opowiadająca o dwóch sympatycznych rabusiach - nieudacznikach. Perfekcyjnie przygotowane skoki prawie zawsze kończą się klapą i pojawieniem się Policji. Wygrany los na loterii przez pewną zacną i szanowaną rodzinę będzie idealną okazją dla rabusiów. Obmyślają kolejny ambitny, drobiazgowo opracowany i "genialny" plan, mający uczynić ich milionerami. Plan opiera się na pomysłowym wykorzystaniu rodzinnych koneksji i znalezieniu słabych jej punktów. Hanka i jej rodzina są w niebezpieczeństwie - mogą stracić wygrany los.

Czy pomoże im najbliższa sercu Hanki ciocia, która już wiele razy przeprowadzała Hanke przez życiowe zakręty i uczyła jak żyć? Czy może rabusiom uda się wreszcie osiągnąć swój cel ? No tak! Ale czy rabuś to rabuś? Hanka to Hanka? A ciocia to ciocia?! Tego można się dowiedzieć tylko oglądając przedstawienie i śledząc krok po kroku koronkowo uszyte zwroty akcji!

(CKiR)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl