Sobol nadal wiceliderem

Poniedziałek, 22 lipca 2013 o 15:34, autor: 0

2 miejsce w VI rundzie Mistrzostw Polski quadów zajął Marcin Sobol ze Wschowskiego Klubu Motorowego. Nasz zawodnik przegrał tylko z Kacprem Kamińskim z SKM Szarak Sochaczew, który wyprzedza go też w klasyfikacji generalnej mistrzostw Zawody odbyły się w sobotę (20 lipca) na torze w Sobiańczycach w województwie pomorskim. Obydwa wyścigi zakończyły się zwycięstwem Kamińskiego. Sobol był dwukrotnie drugi, w klasyfikacji generalnej traci do lidera 51 punktów. Nad trzecim Patrykiem Kucharewiczem z Klubu 4x4 Sokółka zyskuje natomiast 13 punktów i jeśli utrzyma formę ma szanse na medal w krajowym czempionacie. 4 w sobotniej rundzie był inny zawodnik WKM Piotr Paździor, który jest 7 w generalce. Na 6 pozycji zawody ukończył Krzysztof Kreczetowski. Wschowianin jest na 4 miejscu w klasyfikacji Mistrzostw. (mij)