TworzymyGłos Regionu

reklama

Służby czuwały nad bezpieczeństwem (ZDJĘCIA)

Środa, 10 sierpnia 2022 o 16:04, autor: 0
Służby czuwały nad bezpieczeństwem (ZDJĘCIA)

W miniony weekend nad bezpieczeństwem na naszych drogach czuwali funkcjonariusze ruchu drogowego i prewencji. Na akwenach działali policyjni wodniacy. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, WOPR oraz RWS.

Za nami kolejny wakacyjny weekend. Dla wschowskich policjantów był to czas wzmożonych działań. Na drogach powiatu wschowskiego pojawiło się więcej patroli. Wschowska drogówka bacznie przyglądała się zachowaniom wszystkich uczestników ruchu drogowego. Podczas działań funkcjonariusze zwracali uwagę na: wykroczenia popełniane przez kierujących wobec pieszych, stan techniczny pojazdów, stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci.

Patrole policyjne przy współpracy Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, WOPR oraz RWS czuwały nad bezpieczeństwem i porządkiem w szczególnie w Sławie, gdzie odbywały się „Dni Sławy”.

 

Wszystkie podejmowane policyjne działania ukierunkowane są na jeden cel a mianowicie na szeroko rozumiane bezpieczeństwo.


Zadbajmy o to, aby zbliżający się długi sierpniowy weekend był spokojny i przede wszystkim bezpieczny.
 

 

asp. Wioleta Dąbska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl