TworzymyGłos Regionu

reklama

Sławscy policjanci odzyskali skradzione przedmioty

Poniedziałek, 25 kwietnia 2022 o 17:55, autor: 0
Sławscy policjanci odzyskali skradzione przedmioty

Sławscy kryminalni ustalili dane personalne mężczyzny, który na początku kwietnia br. wszedł na teren remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie i splądrował samochód bojowy. Łupem sprawcy padły radiostacja, kluczyki od pojazdu, radio samochodowe. W minionym tygodniu (21 kwietnia) do policyjnego aresztu trafił 40-letni mieszkaniec Sławy. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia bieżącego roku. Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany sprawca wszedł na teren remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie. Wykorzystując sytuację, że auto bojowe nie było zamknięte wszedł do środka. Sprawca splądrował auto zabierając kluczyki do pojazdu, radiostację oraz radio samochodowe.

Zaangażowani w sprawę sławscy kryminalni w minionym tygodniu (21 kwietnia) zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Sława. W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania 40-latka udało się odzyskać skradzione przedmioty. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do przedstawionego przez sławskich kryminalnych zarzutu kradzieży przyznał się.

kom. Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl