TworzymyGłos Regionu

Sławscy policjanci odzyskali skradzione drewno

Wtorek, 26 kwietnia 2022 o 12:49, autor: 0 930
Sławscy policjanci odzyskali skradzione drewno

Sławscy kryminalni w minioną sobotę (23 kwietnia) zatrzymali 28-letniego mężczyznę i odzyskali skradzione drewno, które zniknęło z posesji pokrzywdzonego nocą z 21/ 22 kwietnia na terenie gminy Sława. Mężczyzna zdążył przewieźć i schować drewno na swojej posesji kilka kilometrów dalej. Wpadł w ręce mundurowych nocą przejeżdżając w okolicach działki pokrzywdzonego.

Do zdarzenia doszło nocą z 21/22 kwietnia bieżącego roku w okolicach Sławy. Pokrzywdzony zawiadomił o uszkodzonym ogrodzeniu i kradzieży desek modrzewiowych. Skierowany na miejsce patrol Policji potwierdził zdarzenie. Zaangażowani w sprawę sławscy kryminalni podjęli czynności mające wyjaśnić okoliczności w jakich doszło do kradzieży drewna.

Przeprowadzone na miejscu zdarzenia czynności pozwoliły na zatrzymanie nocą (23 kwietnia) 28-letniego mieszkańca gminy Sława. Mężczyzna zatrzymany został w okolicach działki pokrzywdzonego. Nie potrafił wytłumaczyć jak się znalazł w tym miejscu. Uwagę mundurowych przykuł bieżnik opony auta 28-latka. Jak się okazało był to ten sam bieżnik opony pojazdu jakim poruszał się sprawca.

28-latek przyznał się do uszkodzenia ogrodzenia zgłaszającego i kradzieży desek. Straty wyceniono na 1 tysiąc złotych. W miejscu zamieszkania 28-latka policjanci znaleźli przykryte folią skradzione deski.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl