TworzymyGłos Regionu

reklama

Sławscy policjanci odzyskali Audi warte blisko 200 tys. zł! (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 13 września 2021 o 12:02, autor: 2
Sławscy policjanci odzyskali Audi warte blisko 200 tys. zł! (ZDJĘCIA)

W miniony piątek (10 września) sławscy policjanci odzyskali audi, które tej samej nocy zostało skradzione. Wartość odzyskanego auta to blisko 200 tysięcy złotych. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców powiatu wschowskiego. Policjanci pod nadzorem wschowskiej Prokuratury wyjaśniają sprawę.

W miniony piątek z samego rana (10 września) dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację, że na terenie Sławy znajdować ma się skradziony kilka godzin wcześniej pojazd marki Audi. Zaangażowani w sprawę sławscy policjanci rozpoczęli poszukiwania za wskazanym pojazdem. Monitoringiem objęli ulice Sławy oraz osiedli. Policjanci postanowili sprawdzić jedną z posesji. W trakcie wizyty mundurowych z garażu wyszedł 44-letni mieszkaniec gminy Sława.  W wyniku policyjnych sprawdzeń okazało się, że w garażu stało poszukiwane audi, które było już częściowo rozkręcone. W wyniku podjętych czynności przez wschowskich kryminalnych mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kilka godzin później do sprawy zatrzymany został kolejny mieszkaniec powiatu wschowskiego.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie budził wątpliwości co do sprawstwa 29 i 44- letnich mieszkańców powiatu wschowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wschowscy policjanci pod nadzorem wschowskiej Prokuratury badają okoliczności przyjazdu wartego blisko 200 tysięcy złotych audi.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~kierowca
13.09.2021 14:10

ręce uciąć przy samej du.......

avatar
~bezwzględny
16.09.2021 08:05

też jestem za tym, co autor komentarza. Średniowieczne kary były najlepsze. Ukradłeś - straciłeś rękę. Masz wybór, kraść dalej i ryzykować utratę drugiej, czy dobrze się prowadzić. I taka kara działała odstraszająco - pojawił się jednoręki w sklepie i już zwracał uwagę - wiadomo, że złodziej. Po co mają dziś te oprychy pracować za miskę ryżu, jak wystarczy kogoś okraść. A kara do 5 lat śmiech na sali. Dostanie zawiasy i dalej będzie kraść.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl