TworzymyGłos Regionu

Sława: Święty Mikołaj odwiedzi przedszkolaków i uczniów (ZAPOWIEDŹ)

Poniedziałek, 22 listopada 2021 o 12:48, aktualizacja Poniedziałek, 22 listopada 2021 o 22:04, autor: 0 535
Sława: Święty Mikołaj odwiedzi przedszkolaków i uczniów (ZAPOWIEDŹ)

Wielkimi krokami zbliża się grudzień a wraz z nim, jedna z najprzyjemniejszych dat w kalendarzu. Mikołajki, bo o nich mowa, szczególnie cieszą maluchów. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Święty ponownie spotka się z najmłodszymi mieszkańcami gminy Sława.

Forma tegorocznych Mikołajek będzie nieco inna, niż w latach poprzednich. W tym roku orszak Świętego Mikołaja odwiedzi dzieci w szkołach i przedszkolach.

Pierwszego dnia zawita do Happy House - Szkoła Podstawowa / Centrum Językowe, Przedszkole im. Czesława Janczarskiego w Sławie, Niepubliczne Przedszkole Bajka w Sławie oraz Kraina Pani Sowy Przedszkole i Żłobek.

Na kolejny dzień zaplanowano wizyty w Szkole Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie oraz w Przedszkole Niepubliczne Promyk.

W trzecim dniu orszak odwiedzi Zespół Szkół w Ciosańcu, Szkołę Podstawową w Łupicach i Przedszkole Promyk w Śmieszkowie. Na zakończenie Święty Mikołaj spotka się z uczniami Szkoły Podstawowej w Starym Strączu i Szkoła Podstawowa w Krzepielowie.

O szczegółach akcji organizowanej przez Burmistrza Sławy i Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW Dyrektorzy placówek zostaną dodatkowo poinformowani.

(slawa.pl)

Jeśli potrzebujesz inspiracji i niecodziennych pomysłów na prezenty znajdziesz je odwiedzając Prezentownik 2021. Polecamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl