TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława: Nowe natryski na terenie SCKiW - komunikat dla gości pola namiotowego i caravaningowego

Sobota, 29 kwietnia 2023 o 10:31, aktualizacja Sobota, 29 kwietnia 2023 o 13:18, autor: 0
Sława: Nowe natryski na terenie SCKiW - komunikat dla gości pola namiotowego i caravaningowego

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku informuje swoich gości, że w sezonie letnim 2023 wprowadza nowy system płatności za korzystanie z natrysków na terenie pola namiotowego i caravaningowego. Oto wszystko, co warto wiedzieć o zmianach.

Nowy system płatności

Od sezonu letniego 2023, SCKiW rezygnuje z dotychczasowych żetonów na rzecz monet. Automat przyjmuje bilon od 50 gr do 5 zł, a minimalna płatność za kąpiel wynosi 2 zł - 1 min. Wygodne rozwiązanie nie wymaga już od klientów posiadania żetonów, a jedynie posiadania drobnych, co z pewnością zwiększy komfort i wygodę korzystania z natrysków.

Jak działa nowy system płatności?

Automat działa w prosty sposób - wybieramy numer kabiny, a następnie potwierdzamy wybór przyciskiem "#". Po wybraniu kabiny, wrzucamy do urządzenia wybraną ilość monet. Wewnątrz każdej kabiny natryskowej znajduje się licznik, na którym wyświetla się pozostały czas kąpieli. Aby uruchomić wodę, należy wcisnąć przycisk "start/stop", a następnie zakończyć kąpiel przyciskając ten sam przycisk.

Korzyści nowego systemu płatności

Nowy system płatności za natryski na polu namiotowym i caravaningowym SCKiW przynosi wiele korzyści dla klientów. Po pierwsze, nie wymaga już posiadania żetonów, co znacznie ułatwi i usprawni korzystanie z natrysków. Po drugie, minimalna opłata za kąpiel wynosi 2 zł - 1 min, dzięki czemu klienci nie będą musieli płacić za więcej czasu, niż faktycznie wykorzystają. Po trzecie, nowy system płatności działa bardzo intuicyjnie i szybko, co pozwala na wygodne korzystanie z natrysków.

Źródło: SCKiW Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl