TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława: Na nowej plaży powstało boisko do siatkówki (FOTO)

Czwartek, 23 marca 2023 o 09:50, aktualizacja Czwartek, 23 marca 2023 o 14:29, autor: 0
Sława: Na nowej plaży powstało boisko do siatkówki (FOTO)

Na nowej plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku (SCKiW) można nie tylko podziwiać piękny widok na Jezioro Sławskie, ale także aktywnie spędzać czas grając w siatkówkę plażową. To dzięki inicjatywie i wsparciu Schlösser-Services UG, firmy zajmującej się usługami budowlanymi i remontowymi, która ufundowała nowe boisko do tej popularnej dyscypliny sportowej.

Boisko jest wykonane z wysokiej jakości piasku i wyposażone w regulowaną siatkę oraz słupki oznaczające granice boiska. Obiekt jest ogólnodostępny i można z niego korzystać bezpłatne.

Zapraszamy więc wszystkich miłośników siatkówki plażowej oraz tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tej grze, do skorzystania z nowego boiska na plaży SCKiW. Jest to kolejna atrakcja nad Jeziorem Sławskim, która uatrakcyjni wypoczynek turystom, którzy chętnie przyjeżdżają do gminy Sława w okresie letnim.

Źródło/foto: SCKiW

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl