TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława ma nowy komisariat policji! Zobacz jak prezentuje się po remoncie (FOTO)

Środa, 18 stycznia 2023 o 11:26, autor: 0
Sława ma nowy komisariat policji! Zobacz jak prezentuje się po remoncie (FOTO)

Mieszkańcy Sławy mogą cieszyć się nowym i odnowionym komisariatem policji, który po generalnym remoncie prezentuje się imponująco. Przy ulicy Przemysłowej, budynek zyskał świeżą elewację oraz całkowicie nowe wnętrze.

W ramach przeprowadzonej inwestycji zadbano o każdy szczegół. Przede wszystkim została wykonana pełna termoizolacja, która zapewnia odpowiednią izolację cieplną budynku. Wewnątrz, sala konferencyjna, pomieszczenia pracownicze oraz toalety i łazienki prezentują się w całkowicie nowej odsłonie.

Nie zapomniano także o dociepleniu stropodachu, wymianie stolarki okiennej oraz modernizacji instalacji c.o. i c.w.u. W celu zwiększenia efektywności energetycznej zamontowano pompę ciepła typu powietrze/woda, sprężarkową napędzaną elektrycznie. Na dachu zamontowane zostały panele fotowoltaiczne, które pozwolą na pozyskiwanie energii słonecznej, a oświetlenie wymieniono na ledowe.

Nowy komisariat policji jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim nowoczesny i funkcjonalny. Inwestycja ta pozwoli na lepsze spełnianie zadań służbowych przez funkcjonariuszy oraz zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Sławy.

Źródło/foto: slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl