TworzymyGłos Regionu

Sława: Kopał, bił i okładał go pięściami.

Środa, 15 września 2021 o 10:03, autor: 0 1501
Sława: Kopał, bił i okładał go pięściami.

Do policyjnego aresztu trafił 40-latek, który w poniedziałek (13 września) pobił, a następne okradł w Parku Miejskim w Sławie 43 - letniego mieszkańca Sławy. Łupem agresora padły telefon komórkowy oraz portfel z pieniędzmi. Co do sprawstwa 40 - latka i przebiegu zdarzenia sławscy policjanci nie mieli wątpliwości. Kolejny raz pomocny okazał się zapis z monitoringu miejskiego. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (13 września). Do Komisariatu Policji w Sławie zgłosił się 43 - letni mężczyzna, który na twarzy miał widoczne ślady pobicia. Z relacji zgłaszającego wynikało, że przechodząc z zakupami przez Park Miejski w Sławie został zaczepiony przez znanego mu 40 - latka, który w sposób wulgarny odzywał się do niego. Po słownym ataku rzucił się z rękoma na pokrzywdzonego. Kopał, bił i okładał go pięściami. Po chwili z kieszeni pokrzywdzonego zabrał telefon komórkowy oraz portfel z pieniędzmi i uciekł w nieznanym kierunku.

Sławscy i wschowscy policjanci podjęli intensywne działania mające na celu zatrzymanie agresora oraz odzyskanie skradzionego mienia. Co do przebiegu zdarzenia sławscy mundurowi nie mieli wątpliwości. Kolejny raz przydatny okazał się monitoring miejski.

Tego samego dnia w ręce sławskich policjantów trafił 40 - letni agresor. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl