TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława: do przedszkola wdarła się woda! [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 23 sierpnia 2021 o 13:58, aktualizacja Poniedziałek, 23 sierpnia 2021 o 14:04, autor: 3
Sława: do przedszkola wdarła się woda! [ZDJĘCIA]

Do piwnicy Publicznego Przedszkola Samorządowego im. C. Janczarskiego w Sławie wdarłą się woda. Do działania druhowie z OSP Krzepielów zadysponowani zostali około godz. 10:15.

Źródło/foto: OSP Krzepielów

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Autor zatroskany
24.08.2021 09:30

Ojjj dyspozytorzy nie szanujecie publicznego grosza... Posłuchajcie sami siebie, do przedszkola w Sławie przyjechał kilkanaście kilometrów w jedną stronę paliwożerny Jelcz z OSP Krzepielów, kiedy pod nosem Przedszkola jest Straż i OSP w Sławie. Ludzie Dokąd to zmierza?

avatar
~Anonim
24.08.2021 10:46

W całej Sławie woda wybijała.. straż co chwile gdzieś była.. przy przystanku autobusowym zrobił się "mały staw" tam też bardzo długo straż odpompowała wodę..

avatar
~Antek (który nie został strażakiem)
24.08.2021 11:39

Informacja, jak informacja. Tylko po co ta dziwna nowomowa? "Wdarła się woda" - przez wybite okno? Wyważyła drzwi? "Zadysponowani zostali" - a może wezwani, powiadomieni o zdarzeniu. Więcej naszego kochanego Języka Polskiego - tak jak uczyli nas w szkole podstawowej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl