TworzymyGłos Regionu

reklama

Skrócony czas pracy Starostwa Powiatowego we Wschowie

Wtorek, 19 lipca 2022 o 14:07, autor: 8
Skrócony czas pracy Starostwa Powiatowego we Wschowie

Informujemy, że ze względu na prognozowane upały w dniach 19-21 lipca 2022 roku (tj. wtorek, środa i czwartek), Starostwo Powiatowe we Wschowie będzie czynne w godz. od 7.00 do godz. 14.00.  

Za utrudnienia przepraszamy!

(Starostwo Powiatowe we Wschowie)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~Szok
19.07.2022 14:54

I to jest urząd ? Szkoda słów, my normalnie przy maszynach, na polu, przy betoniarce a im "pocik" leci ? Wstyd

avatar
~Tomasz
20.07.2022 18:45

Trzeba było się uczyć i iść do pracy w biurze... W gminie co chwilę szukają do pracy i nie ma chętnych, może spróbujesz?

avatar
~Gekon
19.07.2022 17:32

Rozumiem, że w tych starych pruskich murach po 14.00 tak do 15.00 jest zbyt gorąco, aby pracować. W sumie, to i tak bez różnicy.

avatar
~Kmicik
19.07.2022 18:29

Inni w upale muszą zasuwać 12h a te lenie śmierdzące skracają czas pracy bo im za gorąco. ...

avatar
~Mieszkaniec
19.07.2022 21:47

Praca w biurze, w którym jest prawie 38 stopni jest bardzo trudna...to wymaga skupienia. Ja rozumiem

avatar
~Urszula Chudak
21.07.2022 09:20

Bardzo dobra to informacja, że powiat jest otwarty na konsultacje we wspomnianym, szerokim gronie. Dobrze by było, gdyby jeszcze również był otwarty na komentarze mieszkańców. Może czas skończyć z nowo powstałą tradycją, blokowania komentarzy pod niektórymi materiałami dot. powiatu? Znowu taka sytuacja zaistniała w artykule informującym o wczorajszym spotkaniu powiatowych radnych. Chciałam tylko przypomnieć, że instytucje samorządowe, to nie prywatne firmy i muszą liczyć się z opiniami mieszkańców. Tymi krytycznymi - może nieraz też i pozytywnymi. A tu ani jednych, ani drugich nie można wyrazić!

avatar
~Adaś
21.07.2022 12:11

Miałbym tylko takie dwa małe uzupełnienia do Pani Uli adekwatnego komentarza ....... 1. radni RPW zareagowali (oczywiście w priorytecie była analiza zadań inwestycyjnych realizowanych na terenie Gminy Wschowa ... jakże by inaczej ?) i z zadowoleniem przyjęli wolę spotkania z Burmistrzem Miasta i Gminy Wschowa. Muszę powiedzieć, że ta przychylność trochę mnie zaskakuje ale czekam na pozytywy w konkretach ? 2. Może to i obligatoryjnie by nie musiało nastąpić ale jakby tak i p. starosta też i sam wyciągnął rękę i się osobiście dobrym słowem pod tym "podpisał" to może by i to były znamiona społecznego oczekiwania, a tak .... ? 3. To już ostatnia uwaga, szczegół ....., burmistrz A. inicjuje, prosi i wyczekuje a radni RPW wyznaczają mu termin, godzinę i miejsce "zlotu" , niby grzecznościowo ale dla mnie to organizator winien wyznaczać miejsce "zbiórki" z poszanowaniem osób zaproszonych ? Stawianie "warunków" to już oczekiwanie, to już mowa o koniunkturalizm . Dobrze, że Pani tak rzeczowo i trafnie komentuje, my/ja czytający p. komentarze za chwilę będziemy się już tylko pod tym podpisywać ! Pozdrawiam. Adaś

avatar
~Upał
21.07.2022 15:49

Śmieszy mnie to skracanie pracy urzędów, instytucji itp, ponieważ te osoby pracują w budynkach, więc żar z nieba nie leje im się na głowę. Dodatkowo mam rozumieć, że każdy pracownik ma w domu klimatyzację i dlatego krócej musi pracować bo w zakładzie pracy nie ma?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl