TworzymyGłos Regionu

reklama

Skradzione w Niemczech, ukryte w gminie Wschowa.

Ładowarki warte pół miliona odzyskane!

Środa, 14 grudnia 2022 o 12:35, autor: 5
Skradzione w Niemczech, ukryte w gminie Wschowa.

Warte blisko 500 tys. zł ładowarki skradzione na terenie Niemiec zostały odzyskane przez wschowskich policjantów. Sprzęt ukryty został w pomieszczeniach garażowych na terenie gminy Wschowa. W sprawie zatrzymano czterech mężczyzn, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Wschowscy mundurowi informacje o skradzionym sprzęcie otrzymali w sobotę (10 grudnia). Dzięki sprawnej akcji udało się odzyskać skradzione maszyny.

- Zaangażowani w sprawę mundurowi w trakcie sprawdzania zabudowań gospodarczych natrafili na specjalistyczny sprzęt - informuje nadkomisarz Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. - Sprawdzane przez policjantów ładowarki figurowały jako utracone w międzynarodowej bazie danych. Wartość przedmiotów wyceniono na blisko pół miliona złotych.

W związku ze sprawą aresztowano czterech mieszkańców powiatu wschowskiego w wieku od 20 do 40 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa mienia znacznej wartości, za co grozi im kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło/foto: Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~?
14.12.2022 16:25

No faktycznie jest się czym chwalić, nieudolnością policji. Dobrze, że otrzymali informacje, bo inaczej nie mogliby ogłosić sukcesu ?

avatar
~Widz
21.01.2023 11:28

Pewnie sam chciałeś zostać policjantem tylko jesteś za głupi mało inteligenty a o sprawności fizycznej to już nie wspomnę mondralo

avatar
~ciekawy
21.01.2023 14:18

Jesteś bardzo głupi. Według twojego móżdżku to jak powinna działać policja? Powinien policjant stać 24 godziny na dobę za każdym człowiekiem. Nie ma tylu policjantów. To jest niemożliwe. Działają na podstawie informacji. Sprawdź czy za tobą stoi policjant.

avatar
~Hihaha...+
21.01.2023 14:21

Szanowny "Widzu" co ty bredzisz - w dzisiejszych czasach zostać policjantem to totalny obciach. Czy ty nie czytasz wolnych mediów i słyszysz jakie obecnie policja ma braki, że aż przez lokalne media typu zw.pl .... itd. szuka sobie kandydatów do ich szeregów, a pod koniec tego Kwartału kolejne setki policjantów " ucieka*" na emerytury - nie rzadko przedwczesne !. Ty nie słyszałeś, że obecna władza pis i jej kierownictwo MSWiA aż musiało zaniżyć kryteria do nowo poborowych w ich szeregi, obiecuje specjalne dodatki dla "uciekających*" na emerytury aby ich tylko zatrzymać !. A te twoje uwagi, cytat ..." jesteś za głupi mało inteligentny a o sprawności,,,,,,,, itd." to chyba masz na myśli siebie i tobie podobnych - Hihaha .... Obciach na całej lini z tym twoim wpisem tylko wystawiłeś sobie i im ocenę !.

avatar
~ciekawy
21.01.2023 14:24

Ja do ~Widz. Masz 100% racji. Tylko z tym " mondralo" to przypał.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl