TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sklep Internetowy z napojami i alkoholem

Piątek, 30 czerwca 2023 o 12:48, aktualizacja Piątek, 30 czerwca 2023 o 18:03, autor: 0
Sklep Internetowy z napojami i alkoholem

Jeżeli ktoś by mi powiedział kilka lat temu, że zamienię pracę w korporacji na prowadzenie własnego sklepu internetowego to bym go wtedy może nie tyle wyśmiał, co chyba mu nie uwierzył. Jednak różne zrządzenia losu sprawiły, że postanowiłem pożegnać się ze swoim wieloletnim etatem, zaryzykuję i stworzę coś o czym marzyłem już od dawna.

Sklep prestashop z napojami i alkoholem

Potrzebuję odmiany

Czy Wy też tak mieliście, że widzieliście siebie w zupełnie innym miejscu? Ja z takim poczuciem borykałem się od wielu lat. Z różnych względów tak się stało, że skończyłem studia i wybrałem zawód, którego chcieli dla mnie rodzice. Nie powiem – o takiej przewidywalnej pracy i stabilizacji marzy do tej pory wielu moich znajomych i nic w tym złego. Po prostu to nie dla mnie. Gdy wracałem z pracy zobaczyłem ogłoszenie o kursie balistycznym i szkoleniach dla barmanów. I pomyślałem sobie, dlaczego nie? Zawsze chciałem mieć zajęcie, w którym kontakt z klientem będzie jednym z priorytetów. Szkolenia bardzo mi się podobały, bo były pełne praktycznej wiedzy, którą można było dosyć szybko wprowadzić w życie. Chodziłem później po knajpach i szukałem zatrudnienia. Wielokrotnie odbijałem się od drzwi do drzwi, aż w końcu trafiłem na kogoś, kto dal mi szansę. Jak możecie się domyślać początkowe zarobki nie powalały z nóg, ale wiedziałem, że ciężka praca się po prostu opłaca. Nawet nie wiecie, jaki byłem szczęśliwy, kiedy dostałem pierwszą pracę jako barista i barman w jednej z knajp w moim mieście. Nawet wtedy nie przestałem chodzić na szkolenia i uczyć się nowych rzeczy. Sklep z napojami i alkoholem na PrestaShop to było moje kolejne marzenie, które dzięki pomocy znajomych udało mi się zrealizować.

Dlaczego zdecydowałem otworzyć sklep Internetowy z alkoholem i napojami na PrestaShop?

Doskonale widziałem, że bardzo ważną rolę w biznesie pełnią bardzo dobre produkty – to święta prawda, ale jeżeli decydujesz się na prowadzenie biznesu w sieci potrzebujesz również sprawdzonej platformy zakupowej. Od samego początku wiedziałem, że chcę kusić klientów już od samego początku. Z tego względu szczególnie ważna dla mnie była możliwość personalizacji zarówno strony głównej, jak i poszczególnych podstron w sklepie. Dużym ułatwieniem dla mnie był cały wachlarz grafik dostępnych na start. Zmiana układu, wykorzystywanie niestandardowych czcionek i kolorów choć nie najważniejsze również pełniło bardzo ważną rolę od samego początku działania mojej działalności. Mam naturę perfekcjonisty i lubię, kiedy wszystkie najważniejsze elementy są dopięte na ostatni guzik. Kolejnym udogodnieniem jest obecność nawigacji warstwowej – ułatwia to w znaczący sposób klientom filtrowanie i znajdowanie właśnie tych produktów, które ich najbardziej interesują. Pomaga to szybciej zamknąć proces zakupowy, a potencjalni kupujący nie zniechęcają się podczas przeglądania kolejnych podstron z asortymentem.

Jeżeli zastanawiacie się czy sklep internetowy na PrestaShop to dobry pomysł to mogę Wam powiedzieć, że powinniście spróbować a przekonacie się, że warto.

PrestaGuru.pl - Zaufaj Profesjonalistom !

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl