TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Siatkarki ze Szlichtyngowej awansowały do wojewódzkiego finału

czw., 28 marca 2019 11:35

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej awansowała do finału wojewódzkiego w siatkówce sześcioosobowej. Turniej półfinałowy odbył się w Szlichtyngowej. Nasze siatkarki pokonały Zieloną Górę i Nową Sól, przegrywając tylko z Sulechowem.

Siatkarki ze Szlichtyngowej awansowały do wojewódzkiego finału

- Awansowaliśmy do finału wojewódzkiego i już jesteśmy w najlepszej czwórce województwa lubuskiego. Wygrana 2:1 z Zieloną Górą, porażka 1:2 z Sulechowem i dramatyczna walka o awans z Nową Solą, zakończona wygraną 2:1, dały nam awans do finału, który odbędzie się w stolicy województwa, w Zielonej Górze – mówi Radosław Wasielewski, jeden z dwóch trenerów dziewcząt.

Awans uzyskała również Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie.

Skład zespołu: Wiktoria Gil (c), Olga Neć, Ania Similak, Zuzia Wójcik, Kornelia Kłapouszczak, Dominika Walenczak, Magdalena Lipigórska, Patrycja Jakubiak, Oliwia Noga, Amelia Sys, Ola Szczepaniak , Martyna Lidzbarska

Trenerzy: Witek Jasik i Radosław Wasielewski.

(rak)

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 3

    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi