TworzymyGłos Regionu

Seniorzy z Akademii Dorosłego Człowieka spotkali się w „Sławiance” (VIDEO)

Sobota, 15 października 2022 o 20:46, aktualizacja Sobota, 15 października 2022 o 20:52, autor: 1
Seniorzy z Akademii Dorosłego Człowieka spotkali się w „Sławiance” (VIDEO)

W piątek (14 października) w restauracji “Sławianka” odbyło się uroczyste spotkanie Akademii Dorosłego Człowieka w ramach Lubuskiego Tygodnia Seniora. Wydarzenie było okazją rozmów, śpiewów i uhonorowania najstarszych członków Akademii. Nie zabrakło również życzeń, które w imieniu Zarządu Powiatu Wschowskiego złożył Wicestarosta Wschowski Waldemar Starosta.

Akademia Dorosłego Człowieka w Sławie została założona 12 lat temu. Tworzy ją około 100 osób o różnych pasjach i zainteresowaniach. Seniorzy działają w sekcjach plastycznych, kółku działkowiczów.

Członkowie Akademii chętnie udzielają się w stworzonych przez nich Zespole Piosenki Biesiadnej „Sławianie”, z którym odnoszą sukcesy, m.in. II miejsce na Przeglądzie Piosenki Biesiadnej. Podczas spotkania „Sławianie” dali próbkę swoich możliwości. Na akordeonie przygrywał pan Zbigniew Gawryluk.

Spotkanie seniorów odbyło się dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez burmistrza Cezarego Sadrakułę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Akademia Dorosłego Człowieka w Sławie
16.10.2022 08:59

Dziękujemy bardzo za obecność i życzenia Ziemi Wschowskiej, która jest Głosem Regionu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl