TworzymyGłos Regionu

reklama

Seniorzy od września spacerowali z kijkami. „Piękny wspólny czas” (ZDJĘCIA)

Wtorek, 21 listopada 2023 o 11:08, aktualizacja Wtorek, 21 listopada 2023 o 11:26, autor: 0
Seniorzy od września spacerowali z kijkami. „Piękny wspólny czas” (ZDJĘCIA)

W poniedziałek, 20 listopada, odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "Nordic Walking SENIOR". Projekt ten, zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, zebrał grupę około 20 seniorów, którzy regularnie spacerowali po okolicznych ścieżkach Wschowy.

Nordic Walking jako sposób na aktywność seniorów

Zajęcia od września prowadziła Joanna Jancz ze Stowarzyszenia Aktywna Wschowa. Jej entuzjazm i profesjonalizm odegrały kluczową rolę w sukcesie programu. "Miło było powspominać, porozmawiać i spotkać się przy cieplutkiej herbatce, aromatycznej kawce i przepysznym ciastku. Dziękuję za ten piękny wspólny czas" – podzieliła się instruktorka.

Spotkali się w CKiR

Spotkanie podsumowujące było okazją do wymiany doświadczeń i podkreślenia korzyści płynących z aktywności fizycznej w późniejszym wieku. Projekt "Nordic Walking SENIOR" nie tylko promował zdrowie fizyczne, ale także sprzyjał budowaniu silnych więzi społecznych wśród uczestników.


Źródło/foto: Stowarzyszenie Aktywna Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl