TworzymyGłos Regionu

reklama

Rozszerzone godziny pracy w Poradni Chirurgii Ogólnej we Wschowie

Środa, 15 lutego 2023 o 11:42, autor: 0
Rozszerzone godziny pracy w Poradni Chirurgii Ogólnej we Wschowie

Poradnia Chirurgii Ogólnej we Wschowie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich pacjentów i wprowadza dodatkowe godziny przyjęć. Od teraz, w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 18.00, pacjenci będą mieli możliwość skorzystania z usług specjalisty chirurgii ogólnej - lek. Mateusza Kaczewiaka.

Zakres świadczeń oferowanych przez Poradnię Chirurgii Ogólnej we Wschowie jest szeroki. W ramach usług oferowanych przez poradnię pacjenci mogą skorzystać m.in. z kwalifikacji do planowanych zabiegów operacyjnych, kontynuacji leczenia poszpitalnego oraz opieki pooperacyjnej. Poradnia zajmuje się również usuwaniem zmian skórnych, znamion, tłuszczaków, torbieli, zmian błon śluzowych oraz tkanek miękkich, a także przeprowadza diagnostykę histopatologiczną.

W poradni przyjmują również:

  • lek. Marek Błażejewski, specjalista chirurgii ogólnej,
  • lek. Mateusz Kaczewiak, specjalista chirurgii ogólnej,
  • lek. Andrzej Rymkiewicz, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia
  • lek. Waldemar Wiktor, specjalista chirurgii ogólnej
  • lek. Marek Żabczuk, specjalista chirurgii ogólnej

Poradnia Chirurgii Ogólnej we Wschowie mieści się w budynku B przy ulicy ks. Andrzeja Kostki 33 na parterze. Aby umówić się na wizytę, należy skontaktować się z telefonicznym centrum obsługi pacjenta, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 pod numerem telefonu 41 240 0000.

W celu skorzystania z usług poradni konieczne jest posiadanie skierowania wystawionego przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. Skierowanie należy dostarczyć w terminie 14 dni roboczych od dnia wpisania na listę oczekujących. Należy pamiętać, że w przypadku nieprzekazania skierowania w wymaganym terminie, pacjent zostanie skreślony z listy oczekujących.

Źródło: Grupa Nowy Szpital

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl