TworzymyGłos Regionu

reklama

Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Wschowa

Poniedziałek, 29 marca 2021 o 11:24, aktualizacja Poniedziałek, 29 marca 2021 o 11:32, autor: 0
Rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Wschowa

Tradycyjnie, przed Wielkanocą, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie został ogłoszony konkurs plastyczny o tematyce świątecznej dla uczniów szkół podstawowych. Tegorocznym motywem przewodnim był zajączek wielkanocny. 

Napłynęło ponad 70 prac – wszystkie bardzo pomysłowe, wykonane z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem oraz przy użyciu różnorodnych technik. Wybór tych najpiękniejszych nie był łatwy.
 
W kategorii klas II-III największą ilość punktów uzyskały prace Mai Stróżyk, Hanny Skorupińskiej-Mandziuk oraz Mikołaja Piotrowskiego z kl. II ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie, Magdaleny Barteczki z kl. II ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie, Marii Giertugi z kl. II Szkoły Podstawowej w Konradowie, Julii Jaskot i Przemysława Strojwąsa z kl. II ze Szkoły Podstawowej w Siedlnicy, Leny Brychcy z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Lginiu, Leny Majewskiej z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni oraz Pawła Praska z kl. III Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie.
W kategorii klas IV-V zwyciężyli Paweł Nowocień z kl. IV ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie, Jakub Podgórny i Gracjan Żukow z kl. IV ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie, Lena Lubera oraz Ksawery Babski z kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Konradowie, Martyna Mrozkowiak z kl. V ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni, Filip Winiarczyk i Łukasz Skorupiński z kl. IV Szkoły Podstawowej w Siedlnicy oraz Adam Łuczak, uczeń kl. V ze Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie.
 
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, a zwycięskie prace zdobią biblioteczną czytelnię.
Rok 2021 jest dla Biblioteki Rokiem Jubileuszowym.
Dziękujemy za wspólnie spędzone lata!
 
(Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl