TworzymyGłos Regionu

reklama

Rozpoznajesz go? Policyjne poszukiwania Adriana Wiśnika trwają już 14 lat (FOTO)

Czwartek, 24 sierpnia 2023 o 10:43, aktualizacja Czwartek, 24 sierpnia 2023 o 10:52, autor: 0
Rozpoznajesz go? Policyjne poszukiwania Adriana Wiśnika trwają już 14 lat (FOTO)

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku prowadzą poszukiwania 41-letniego Adriana Wiśnika. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie Listu Gończego, który wydał Sąd Okręgowy w Zielonej Górze.

Możliwy pobyt w Zielonej Górze

Ostatnie ustalenia wskazują na to, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie Zielonej Góry. Funkcjonariusze zwracają się z apelem do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Adriana Wiśnika.

Kontakt dla osób, które posiadają informacje

Osoby, które dysponują informacjami mogącymi przyczynić się do odnalezienia mężczyzny, proszone są o natychmiastowy kontakt pod numerami telefonów: 661 553 849 lub 47 79 414 32.

Poszukiwania trwają od 14 lat

Nie jest to pierwsza próba odnalezienia Adriana Wiśnika. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubsku prowadzą poszukiwania za tym mężczyzną już od 14 lat.

Oskarżenia wobec poszukiwanego

Adrian Wiśnik jest poszukiwany na podstawie artykułów 223 (czynna napaść na funkcjonariusza), 56 ust. 1 (prowadzenie do obrotu środków odurzających, substancji psychotropowych) oraz 33-35 i 37 (uczestniczenie w takim obrocie wbrew przepisom).

Progresja wiekowa

W ramach działań, mających na celu odnalezienie Adriana Wiśnika, wykonana została progresja wiekowa. Jest to analiza oparta na ostatnim dostępnym zdjęciu mężczyzny z roku 2009, w celu stworzenia prawdopodobnych wariantów wyglądu jego twarzy po upływie lat.

Apel Policji

Komisariat Policji w Lubsku apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Adriana Wiśnika, o natychmiastowy kontakt z funkcjonariuszami. Każda, nawet najdrobniejsza informacja, może być kluczowa w tej sprawie.

Źrodło: KPP Żary, poszukiwani.policja.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl