Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Gościem Rafała Klana w programie Rozmowa przy szklance wody był przewodniczący Rady Powiatu Wschowskiego Ryszard Szumski. Punktem wyjścia do rozmowy były dwa punkty zbliżającej się sesji Rady
Przewodniczący mówił więc o opinii jaką radni muszą wydać w sprawie zwolnienia z pracy członka rady Andrzeja Maćkowiaka
Nie mogło też zabraknąć sprawy komisji rewizyjnej, która ostatecznie po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego ustali plan pracy i rozpocznie swoją działalność.
Szumski wspominał też czasy kiedy walczono o powiat wschowski i jak się okazuję przewodniczący nie był od początku entuzjastą utworzenia powiatu.
Padło też wiele ciepły słów o pierwszym staroście wschowskim ś. p. Marku Kozaczku.
Zapraszamy do oglądania programu
Komentarze 2